Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Aj, Panowie... :)

Rabaty i przeceny są niezgodne z filozofią SHOEPASSION.com więc troszkę słabo byłoby działać w sprzeczności do założeń marki. 

Chociaż nigdy nie mów nigdy... Z początkiem naszej obecności na forum wprowadziliśmy akcje, w której do każdej zamówionej pary butów dokładaliśmy cedrowe prawidła o wartości 29,9 eur. Wiele osób na tym skorzystało bo chociaż nie był to typowy rabat to chcieliśmy pokazać, że wolimy z naszej strony dołożyć produkt, który jest niezbędny przy pielęgnacji obuwia.. Reasumując, prędzej spodziewałabym się takich akcji niż czystych rabatów :)

 

Miłego dnia.

 

Oliwia

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepitko,

 

tak w końcu w nasze kolekcji pojawi się kolor burgundowy. Będą i brogsy i monki i inne modele :)

 

Ale myślę, że dopiero po wakacjach. 

 

Nie od razu Rzym zbudowano... w zeszłym roku mieliśmy jedynie jeden sklep stacjonarny w Berlinie. Dzisiaj Berlin, Monachium i Hamburg, a Frankfurt i Düsseldorf otwierają się jeszcze przed końcem wakacji...

Do tego dochodzi Warszawa :) Kolejne sklepy to kwestia czasu.

Pozdrawiam,

 

Oliwia

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post, wyrazy szacunku dla całej społeczności forum :) Mam pytanie do Pani/ Pana z Shoepassion, czy jest juz może ustalona data otwarcia butiku w Warszawie? Jeśli byłby to zapowiadany 1 sierpnia to wstrzymam się z zamawianiem butów przez internet, a jeśli w grę wchodzi późniejszy termin to nie będę zwlekał z zakupem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby 

bo dzisiejsza wizyta u konkurencji ( Chmielna 30 - sklep Loake ) nie zakończyła się zakupami ( z powodu rzecz jasna szczupłości przymierzanych butów ) :x

 

Pamiętasz może jakie modele przymierzałeś? Jeśli kopyto 026 Loake jest dla ciebie za wąskie, to chyba będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzałem jasnobrązowe brogsy  - myślę że to był model buckingham   tan albo chester 2 tan ( na podeszwie rubber sole )

z tego co się zorientowałem większość butów mają w tęgości F więc ponieważ te które mierzyłem były zbyt szczupłe odpuściłem sobie wpychanie stopy w inne modele  ... z szerszych kopyt  mieli tylko jakieś czarne derby ( w miarę pasujące )   ale nie byłem nimi  zainteresowany ponieważ poluję akurat na jasnobrązowe brogsy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzałem jasnobrązowe brogsy  - myślę że to był model buckingham   tan albo chester 2 tan ( na podeszwie rubber sole )

z tego co się zorientowałem większość butów mają w tęgości F więc ponieważ te które mierzyłem były zbyt szczupłe odpuściłem sobie wpychanie stopy w inne modele  ... z szerszych kopyt  mieli tylko jakieś czarne derby ( w miarę pasujące )   ale nie byłem nimi  zainteresowany ponieważ poluję akurat na jasnobrązowe brogsy 

 

Ok. Loake Buckingham nie jest tak szerokie jak ich derby, ale mimo wszystko ma dość obszerne kopyto. F w tych butach to jak G w Yanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.