Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm chyba espadryle charakteryzują się słomianą podeszwą, a nie skórzanym plecionym rzemykiem.... choć w tym temacie nie mam i zapewne nie nabędę doświadczeń :)

Słomianą?!

Haha

Czyli od nich powiedzenie że słoma z butów wystaje?

PS. Espadryle to jednak nie słoma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,


tak teraz czytam i sobie myślę, że chyba źle skojarzyłam i nie wiem skąd mi się te espadryle i podeszwy wzięły skoro mowa była o rzemieniach :)

 

 

Jak już można sobie pogdybać, to Ładniejsze byłyby ze skórzana plecionką zamiast rzemyka :).

 

O coś takiego jak w mokasynach 82 MM Panu chodzi? 

 

Pozdrawiam,
Oliwia

post-5362-0-22725100-1431511660_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O coś takiego jak w mokasynach 82 MM Panu chodzi? 

 

Pozdrawiam,

Oliwia

 

Tak, dokładnie o coś takiego. Widziałem ostatnio takie rozwiązanie kończące się frędzelkami jak w tassel loafers i bardzo mi się spodobało.

Ogólnie, wolę nawet espadryle od butów typu boat shoes, ale rozwiązanie bardzo mi się spodobało. Plecionki świetnie wyglądają np. w nowych loafersach Cheaney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Oliwio,

 

ja z pytaniem jak kolega wcześniej dotyczącym kolorów. Czy mógłbym prosić o zdjęcie "z iphone" stojących obok 544 i 545? Chciałem brać 544, ale Pani zdjęcie tych 545 mnie jednak przystopowało. Na sklepowym zdjęciu wyglądają mniej ciekawie. Ja chce coś jednak klasycznego i butów także pasujących do biznesowego garnituru. Pytanie, czy 545 będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

dziękuję za uwagi, zawsze się przydadzą.

 

Co do loafersów to myślę, że w tym tygodniu pojawią się online.

 

Ok oto zdjęcia porównawcze No. 544 i No. 545.

 

Moim zdaniem No. 544 jest bardziej elegancki, ponieważ jest to klasyczny kolor ciemnobrązowy. Z kolei No. 545 to kolor czerwonobrązowy więc dla wielu osób może być odbierany jako lekko ekstrawagancki. Oba modele to nasze bestsellery, które się świetnie sprzedają.

Ale jeśli ktos potrzebuje bardziej formalne buty (wykluczając przy tym klasyczne czarne oxfordy) to jednak polecałabym wybór model ciemnobrązowego czyli No. 544 http://www.shoepassion.pl/eleganckie-buty-meskie/no-544.html

 

Pozdrawiam,
Oliwia

post-5362-0-95800900-1431935133_thumb.jp

post-5362-0-31040800-1431935158_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Styleman zamieścił na swoim FB zdjęcie wykonanych przez Was slippersów. Niestety dostępne są jedynie na niemieckiej stronie - kiedy to się zmieni?
2) Jest szansa na bardziej uniwersalne/klasyczne/żywe kolory niż proponowane pastele? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety mieliśmy opóźnienie z tłumaczeniem tekstów dlatego akurat te modele będą dostępne troszkę później. Myślę, że następny tydzień :)

2. Kolory hm.. wiem, że jeszcze czekamy na jakieś nowe modele ale czy akurat będą to żywe kolory to ciężko mi powiedzieć.

 

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu,

 

Oliwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że 561 też są w tym samym kolorze, a że właśnie do mnie jadą, to zastanawiam się, jakie dobrać kolory kremu i pasty. W razie czego można zresztą wysłać mail ze zdjęciem do Multirenowacji - metoda przetestowana, odpowiadają błyskawicznie, tak więc polecam i koledze ndr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

z lekkim opóźnieniem ale może się jeszcze przyda.

 

Buty No. 541, 544, 561 to ten sam odcień skóry czyli kolor ciemnobrązowy. To, że zdjęcia trochę kłamią wiemy już niestety wszyscy, jak również fakt, że nie da się wyprodukować dwóch niemal identycznych par butów. 

Co do kosmetyków z Burgola (nie orientuję się jak sprawa wygląda z Saphirem) pasują następujące kosmetyki:

1. krem do butów http://www.shoepassion.pl/pasta-do-butow/krem-do-butow-burgol.html
 

kolor: średniobrązowy

2. pasta do butów http://www.shoepassion.pl/pasta-do-butow/pasta-do-butow-burgol.html
kolor: ciemnobrązowy.

Pozdrawiam,
Oliwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasz dział IT ma lekkie opóźnienie i chłopcy nie nadążają z uaktualnianiem stron. Ale jeśli któreś z loafersów bardzo się Panu podobają to proszę napisać do mnie na priv lub wiadomość do obsługi klienta (obslugaklienta@shoepassion.pl) i coś załatwimy :) W Polsce będzie dostępne dokładnie to samo co na shoepassion.de.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o modelu 561, to właśnie do mnie przybył jako pierwszy ze stajni Shoepassion i, jak tak sobie nań patrzę, to myślę, że na pewno nie będzie ostatni. Pierwsze kilka kroków po mieszkaniu wykonane i wygląda na to, że będzie też bardzo wygodnie. Zdjęcie robione ziemniakiem, więc nie wiem, czy komukolwiek pomoże w kwestii koloru, bo nie oddaje uroku skóry, ale jak już piszę, to i pokazać mogę... ;)

post-6513-0-50459400-1432761512_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

w końcu!

 

Akurat gdy pogoda przypomina lato, nasze loafersy i buty żeglarskie są dostępne w polskim sklepie internetowym.

 

Wszystkim zainteresowanych zapraszam tu:

 

http://www.shoepassion.pl/cala-kolekcja.html?filter_jahreszeit=535&filter_sex=603

 

W przypadku pytań jestem do Waszej dyspozycji.

 

Pozdrawiam, i życzę miłego dnia,

Oliwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.