Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

nie, w żadnym wypadku nie jest to skóra corrected grain.

Większość naszych butów wykonana jest ze skóry french calf oraz skór egzotycznych.

Tutaj jeden z kolegów napisał ciut więcej na ten temat: http://www.shoepassion.pl/nasze-wartosci/nasze-skory/

No jasne, że robię monitoring wątku. Porządek musi być :)

Pozdrawiam,
Oliwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy Forumowicze,

wiem, że ostatnio nie jesteście bardzo aktywni w temacie SHOEPASSION.com ale jednak wolę dmuchać na zimne :)

Przez kolejne dwa tygodnie nie pojawią się żadne odpowiedzi w temacie ani na prywatne wiadomości.

Chociaż bardzo lubię moją prace i SHOEPASSION.com to czas trochę odpocząć i pojechać na wakacje!:)

Wszystkie ważne pytania kierujcie na obslugaklienta@shoepassion.pl 

Do usłyszenia!

Pozdrawiam,
Oliwia
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Monków chyba jeszcze tutaj nie było :-). Krótko na temat:

- skóra jest dość miękka, pierwsza założenie było na pół dnia, bez strat na zdrowiu ;-)

- kopyto dla mnie jak znalazł, stopę mam ani zbyt szeroką, ani wąską

- warto korzystać z obecności Pani Oliwii na forum, duża pomoc w doborze rozmiaru (miarka do wydruku ze strony SP to fajny pomysł, choć u mnie dał wynik tak pomiędzy)

Krótko mówiąc jestem zadowolony :-).

23sgho0.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kupiłem Shoepassion nr 544. Założyłem go może z 10 razy.

 

Nakremowałem w międzyczasie odpowiednim kremem Saphira i napastowałem stosowną pastą.

 

Ale ostatnio zauważyłem takie mikropęknięcia na jednym bucie, jak na załączonym zdjęciu.

 

Mnie się wydaje, że to wada. Miły pan w sklepie Shoepassion poprosił mnie o odesłanie butów celem oględzin i podjęcia decyzji o uznaniu / nieuznaniu reklamacji...

 

Nie bardzo uśmiecha mi się teraz cała procedura reklamacyjna, bo buty chcę używać :)

 

Powiedzcie, czy to co widać na zdjęciu, to wada? Czy przejmować się tym, czy zapastować i nie reklamować?

 

Wiem, że decyzja należy do mnie, ale chętnie usłyszę Wasze komentarze...

 

Z góry dzięki za pomoc.

post-6205-0-74155700-1429027440_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, miałem podobne historie na innych butach (na Shoepassion również) tylko bardziej z boku noska i bliżej przeszycia. Czasami miałem wrażenie, że to się dzieje gdy butem o coś się uderzy. Do delikatnego usunięcia wosku można użyć też Tarrago Universal Cleaner.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, miałem podobne historie na innych butach (na Shoepassion również) tylko bardziej z boku noska i bliżej przeszycia. Czasami miałem wrażenie, że to się dzieje gdy butem o coś się uderzy. Do delikatnego usunięcia wosku można użyć też Tarrago Universal Cleaner.

Miałeś dobre wrażenie, wosk pęka głównie od uderzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie jakość akcesoriów oferowanych przez shoepasion. Zamierzam odwiedzić ich stacjonarny sklep i pomierzyć. W przypadku zakupu butów myślę o kupnie:

 

1) Prawideł. Które wybrać? A może kupić z innej firmy?

 

2) Środki do pielęgnacji obuwia: olej do natłuszczania podeszwy Burgol, środek do czyszczenia butów, VelVel marki Famaco do czyszczenia zamszu, farba do obcasów i podeszw Famaco... 

 

3) Pasty??? Wosk marki Burgol?

 

A może warto wybrać gotowy zestaw?

 

Buty będą brązowe lub ciemno-brązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to wyjaśnienie z woskiem o tyle mnie nie przekonuje, że w tym okresie pastę nakładałem może raz. 

Też bym się skłaniał raczej ku temu, że problem tkwi w skórze, a nie w wosku. Charakterystyczna pajęczynka, często powstaje na czubkach butów, które są wykończone np. woskiem antykującym. Bardzo wątpię, by w tym przypadku, gdzie mamy do czynienia z czarną skórą, było dodatkowo nakładane jakieś grubsze wykończenie woskiem, a jeżeli nawet okazałoby się, że tak, to to niestety musi być on bardzo słabej jakości.

 

edit : wytłumaczeniem może być jeszcze położenie grubej warstwy apretury wykończeniowej, która popękała - jeżeli tak, trzeba usunąć ją z całości butów i wykończyć później skórę kremem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

dziękuję za Państwa posty mające na celu pomóc Panu Marcinowi.

Jednak tak samo jak mój kolega z pracy, obstaje przy stanowisku, że jeśli jest Pan niezadowolony z tych spękań to proszę o przesłanie butów do nas do Berlina. Ze zdjęć jest niestety ciężko wnioskować i dlatego chciałabym aby buty obejrzał jeden z naszych szewców, który ma duże doświadczenie i jego stanowisko będzie dla mnie bardzo pomocne. 

Oczywiście rozumiem, że jest to strata Pańskiego czasu i w tym czasie nie może Pan użytkować swoich butów ale obawiam się, że jest to jedyne słuszne rozwiązanie żeby wyszedł Pan zadowolony z tej sytuacji. Postaramy się aby cały proces przebiegł jak najszybciej, a Pan będzie na bieżąco informowany.

Pozdrawiam,
Oliwia

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.