Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Postanowiłem zakupić garnitur od SS, model Lazio. Czy możecie pomóc w wyborze rozmiaru? Która długość marynarki jest lepsza?

 

Waham się pomiędzy 50 a 98. Size advisor sugeruje mi 48 ale spodnie są za małe i marynarka za krótka. Idealne spodnie są w rozmiarze 50. Spodnie 98 są odrobinę za ciasne w biodrach. Z tego co widzę to na poziomie bioder nie ma za wiele materiału do poluzowania.

 

Plecy w marynarkach nie wyglądają najlepiej. Czy da się to poprawić u krawca?

 

Na zdjęciu zamieściłem też rozmiar 48, ponieważ odpowiadało mi dopasowanie klatki piersiowej i talii. Ale tylko dla porównania jak leży marynarka.

 

 

post-7922-0-74712000-1450443952_thumb.jp

post-7922-0-55174000-1450443953_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma jeansy od SS i może się podzielić jakimiś uwagami na temat ich jakości?

Nie mam, ale rozważałem (czyli nie znam się, ale się wypowiem:-)). Biorąc pod uwagę producenta tkaniny, może to być bardzo ciekawa propozycja. Gdybyś kupił, podziel się wrażeniami.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Postanowiłem zakupić garnitur od SS, model Lazio. Czy możecie pomóc w wyborze rozmiaru? Która długość marynarki jest lepsza?

 

Waham się pomiędzy 50 a 98. Size advisor sugeruje mi 48 ale spodnie są za małe i marynarka za krótka. Idealne spodnie są w rozmiarze 50. Spodnie 98 są odrobinę za ciasne w biodrach. Z tego co widzę to na poziomie bioder nie ma za wiele materiału do poluzowania.

 

Plecy w marynarkach nie wyglądają najlepiej. Czy da się to poprawić u krawca?

 

Na zdjęciu zamieściłem też rozmiar 48, ponieważ odpowiadało mi dopasowanie klatki piersiowej i talii. Ale tylko dla porównania jak leży marynarka.

 

Patrząc z przodu najlepiej wygląda, według mnie, garnitur w rozmiarze 98 - najlepsza długość marynarki, ewentualnie rękawy do minimalnego skrócenia. Jeżeli chodzi o dół pleców marynarki to prawdopodobnie problem zniknie, gdy usuniesz nici zabezpieczające rozcięcia. Wielokrotnie pisaliśmy tutaj, że te zabezpieczenia mają w ogóle spory wpływ na wrażenia dotyczące dopasowania i wygody.

 

Spodnie oczywiście do skrócenia we wszystkich przypadkach. Z czego wynikają te marszczenia z tyłu spodni, to już nie mam pojęcia, zgadywałbym, że z tego, że są za długie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie oczywiście do skrócenia we wszystkich przypadkach. Z czego wynikają te marszczenia z tyłu spodni, to już nie mam pojęcia, zgadywałbym, że z tego, że są za długie.

 

Marszeczenia spodni mogą wynikać ze sposobu w jaki stoję lub nadmiaru materiału w udach. Mam zniesienie lordozy kręgosłupa w odcinku lędźwiowym co może powodować inne układanie się miednicy. Sprawdzałem w lustrze przy lekkim uniesieniu pośladków materiał opada inaczej i fałdy się wygładzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam takie pytanie, jak ruszy już outlet SS, czy działa on również w naszym kraju, czy trzeba kombinować jakoś z zamawianiem do innego kraju, i dopiero wtedy do naszej Ojczyzny? I jeszcze czy warto czekać na przecenę tego płaszcza:

http://eu.suitsupply.com/en/coats/light-brown-double-breasted-coat/J290.html?cgid=Coats

czy raczej nie będzie on objęty w wyprzedaży i zamawiać w cenie regularnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam takie pytanie, jak ruszy już outlet SS, czy działa on również w naszym kraju, czy trzeba kombinować jakoś z zamawianiem do innego kraju, i dopiero wtedy do naszej Ojczyzny? I jeszcze czy warto czekać na przecenę tego płaszcza:

http://eu.suitsupply.com/en/coats/light-brown-double-breasted-coat/J290.html?cgid=Coats

czy raczej nie będzie on objęty w wyprzedaży i zamawiać w cenie regularnej?

 

Outlet nie działa na zasadzie standardowej wyprzedaży. Bazując na ofercie ostatniego outletu, większość, o ile nie wszystkie, modele z bieżącej oferty nie trafą do nowego outletu. Raczej pojawiają się tam rzeczy ze starszych kolekcji, oferta jest dość ograniczona.

 

Proszę o dobranie zimowego garnituru z SS do tych butów.

 

http://www.shoepassion.de/kollektion-boots/no-628.html

 

Ewentualnie mógłbyś poświęcić czas i zawęzić krąg poszukiwań do kilku modeli, w ofercie jest pewnie kilkadziesiąt garniturów. Lepszym wątkiem dla tego pytania byłby "Forumowa poradnia stylistyczna".

 

Ten też będzie pasował: http://eu.suitsupply.com/en/suits/jort-blue-plain/P4046.html

 

Normalnie mogę wybrać roz. 50, taki mnie interesuje ;)

Widzę, że dostępne są tylko rozmiary od 58 w górę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wydłużał rękaw w marynarce? Przy zmianie długości +1 cm guziki rękawa nadal będą wyglądać dobrze, czy już za wysoko?

Ja bym wybrał rozmiar 50. Co do rękawów - jest zapas i na pewno po wydłużeniu nie będzie to wyglądać źle. A na pewno będzie wyglądać lepiej niż za krótkie rękawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.