Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, koszula z linii RED robiła bardzo pozytywne wrażenie... niestety krój nie dla mnie. Z drugiej strony regularna cena odstrasza, a ja swoją dostałem w formie gratisu. Osobiście nie wydałbym tych pieniędzy, bo do dziś nie wygenerowałem u siebie potrzeby posiadania koszul za więcej niż 200zł / szt. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już pisałem o koszulach, nawet kilka postów wyżej ktoś inny wypowiadał się na ten temat. Trzymam się z daleka od linii Blue (najniższej) - miałem jedną koszulę i materiał był tragiczny. Linia Purple jest ok. Koszule są dość krótkie. Jednak uważam, że cena po przeliczeniu na PLN jest zbyt wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze w tym sezonie na stronie SuSu dostępny był płaszcz camelowy z 100% wełny w cenie chyba 259 euro, niestety nie widzę już tej pozycji na stronie, jest jedyne light brown w dwukrotnie wyższej cenie. Czy ktoś może potwierdzić, że camel był dostępny, ewentualnie wie czy istnieje szansa na ponowne jego pojawienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aron - zgadzam się, że cena jest wysoka ale niestety nie dostrzegam żadnej aleternatywy. Osovski - kolekcja ledwo weszła, a już praktycznie nie ma gładkich koszul w rozm. 38, 39. Lambert tak samo. Pozostaje jeszcze Emanuel Berg ale jak wiadomo koszule też do najtańszych nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tym sezonie płaszcz w MD. Ciemny granat, jednorzędowy 2,5 guzika, welna z kaszmirem, ładnie szersze klapy, kieszenie cięte prosto + brustasza. Generalnie klasyka, ale nie wiedzieć czemu nie ma go na stronie sklepu. Jest on podobnej długości do pozostałych płaszczy z kolekcji i nie nazwałbym go "dłuższą marynarką". Długość od wszycia kołnierza to ok. 90 cm przy rozmiarze 52 cm (skok o 1 cm). Dla mnie to krotki płaszcz, ale nadal płaszcz :-) Złego słowa nie powiem, a nawet mogę z czystym sumieniem polecić. W cenie ok. 900 zł ciężko znaleźć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zamówiłem garnitur Napoli w rozmiarze 24, które okazało się za małe, zamówiłem ten sam model Napoli w rozmiarze 25 oraz dwa modele Lazio, oba w rozmiarze 25. Co się okazało, w przypadku garniturów Lazio, choć był to ten sam krój i rozmiar, marynarki się znacząco różniły wymiarami. Podczas gdy jedna leżała wręcz idealnie, druga była zauważalnie obszerniejsza w talii oraz miała dluższe rękawy. Także chyba te garnitury SS nie są tak od linijki cięte, jeśli są tak znaczne różnice. 
W każdym razie chyba w końcu zatrzymam sobie tenże garnitur w rozmiarze 25: http://eu.suitsupply.com/en/suits/lazio-blue-plain/P4757.html

I o ile marynarka nie będzie wymagać poprawek, o tyle spodnie do skrócenia (wiadomo), ale również do zwężenia. Zaskoczyło mnie, że w tej marce, która niejako nadaje trendy spodnie są tak workowate. No i trzeba będzie też się przyzwyczaić do nieco wyższego ich stanu  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak ciekawa sytuacja - Zamówiłem garnitur i dwie koszulę w zeszłą niedzielę. Artykuły zostały wysłane do mnie w poniedziałek. Z własnego doświadczenia wiem, że powinienem otrzymać je w środę. Z racji tego, że było święto byłem pewien, że otrzymam je dziś. Sprawdziłem, więc status przesyłki na stronie UPS i jedyny wpis, jaki tam był to: "ORIGIN SCAN EINDHOVEN NL" zadzwoniłem, więc to UPS. Konsultant poinformował mnie abym skontaktował się z nadawcą, tak też zrobiłem. Konsultant SuSu sprawdził, zadzwonił do UPS i poinformował mnie, że nie otrzymałem jeszcze paczki, ponieważ ją zgubili.

 

Garnitur i jedna koszula podobno od razu zostały wysłane i otrzymam je jutro. Na drugą koszulę natomiast musiałbym czekać aż ktoś zwróci, zrezygnowałem, więc z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak ciekawa sytuacja - Zamówiłem garnitur i dwie koszulę w zeszłą niedzielę. Artykuły zostały wysłane do mnie w poniedziałek. Z własnego doświadczenia wiem, że powinienem otrzymać je w środę. Z racji tego, że było święto byłem pewien, że otrzymam je dziś. Sprawdziłem, więc status przesyłki na stronie UPS i jedyny wpis, jaki tam był to: "ORIGIN SCAN EINDHOVEN NL" zadzwoniłem, więc to UPS. Konsultant poinformował mnie abym skontaktował się z nadawcą, tak też zrobiłem. Konsultant SuSu sprawdził, zadzwonił do UPS i poinformował mnie, że nie otrzymałem jeszcze paczki, ponieważ ją zgubili.

 

Ponieważ spodziewam się przesyłki z SS (zamawiałem w poniedziałek), z ciekawości zerknąłem na stronę UPS. Miałem dokładnie tę samą informację - SCAN EINDHOVEN. Zaniepokojony skontaktowałem się z SS, przedzwonili do UPS, podobno wszystko ok i dzisiaj paczka ma dotrzeć. Pożyjemy, zobaczymy.

Na szczęście wczoraj zarejestrowali mój zwrot (trochę się obawiałem, bo kurier odbierając paczkę nie daje żadnego potwierdzenia). Ile średnio czekaliście na zwrot pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie albo może niższej spokojnie zamówisz koszulę MTM, zapewne u kogoś będzie również podobny materiał. Alternatywa RTW:

http://eleganckipan.com.pl/9-koszule#/rodzaj_koszuli-jeansowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.