Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to rozmiar 46.

Marszczenie spodni jest efektem chyba właśnie zbyt wysokiego ich założenia, są trochę ciasne w pasie i nie na każdej wysokości udaje się je zapiąć.Jak wciągnę brzuch i uda mi się je zapiąć trochę niżej to marszczenie odrobinę znika. Myślałem, żeby je poszerzyć i wszyć guziki do szelek, ale pytanie co z górą, bo już powoli mam dosyć, nie wiem teraz na co miałbym wymieniać, a zostało 20 dni do wydarzenia, na które ten garnitur jest potrzebny  :x  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy posiadał ktoś płaszcz SuSu (bądź innej firmy) z włosia wielbłąda? Interesuje mnie ten płaszcz i ciekawi mnie jak znosi temperatury naszej polskiej zimy? Domyślam się, że na -15 stopni może być mało, ale jak to wygląda przy lekkim mrozie (np. z dodatkową ciepłą warstwą pod spodem) ? I ogólnie - jak wypada camel przy kaszmirze jeśli chodzi o komfort termiczny?

 

http://eu.suitsupply.com/en/coats/light-brown-overcoat/J407.html?cgid=Coats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe spostrzeżenie w kwestii obsługi SuitSupply.

 

Chciałem kupić marynarkę, która była dostępna w przedsprzedaży (wysyłka 23 października). Zdecydowałem, że poczekam, do momentu gdy będzie dostępna od ręki. 20 października zauważyłem, że mój rozmiar został wykupiony w ramach przedsprzedaży, więc zapytałem, czy marynarka będzie ponownie dostępna. Dostałem informację, że nie ma już zamówień i marynarki nie będzie. Prawie zamówiłem coś innego z czego byłbym mniej zadowolony. Prawie, bo miałem przeczucie, żeby poczekać. Po kilku godzinach, 22 października, marynarka pojawiła się w ofercie, dostępna od ręki, w pełnej rozmiarówce. Chyba mają tam zamieszanie, albo nie wiedzą, że produkty są do nich w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie. 22 października rano była w przedsprzedaży - zostało niewiele rozmiarów. Po południu dostępna była od ręki w pełnej rozmiarówce.

 

http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-grey-plain/C917.html

 

EDIT:

@Hargin

Jak skończył się Twój przypadek z reklamacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było :) Dali mi upust na dowolny garnitur, ale sugerowali (dodając do zamówienia) określone modele. Jednoznacznie zaparłem się przed takimi pomysłami, ale mój pierwszy "wybór" okazał się być niedostępny (mój rozmiar znikł w czasie ich reakcji na korespondencję - i nie pojawił już się). Jako, że zdążyłem za niego zapłacić, to rabat 30% był liczony od jego ceny. Ostatecznie wybrałem garnitur z lini RED, który był droższy - stąd ostateczny rabat sięgnął 50%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z obsługą sklepu w zeszłym tygodniu zadając właśnie takie pytanie. Powiedzieli mi tylko, że nowe produkty będą, ale nie wiadomo kiedy. :) Z moich doświadczeń wynika, że albo nie są chętni do udzielania takich informacji, ale jeżeli już coś powiedzą, to odpowiedź jest mało precyzyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu rozmawiałem z jednym z konsultantów i zapewniał mnie, że w połowie października będzie duża dostawa. Wczoraj zapytałem czy wtedy miał na myśli kolekcje Jort. Powiedział, że tak i że nie będą mieć już na razie Havany, Hudsona i Lazio. Dziś pomyślałem, że upewnię się i zapytam jeszcze raz innego konsultanta. Powiedział, że będą dostępne nowe Havany, Hudsony i Lazio ale nie wie czy za tydzień czy za miesiąc. Nie rozumiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła mi Havana, która również zamówił @Aron tj. http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-grey-plain/C917.html

Muszę powiedzieć, że jest to marynarka, która aż się prosi o zestawy koordynowane i poziom jej uniwersalności jest ogromny. Dodatkowo jest bardzo miła i gładka w dotyku. Jutro idzie do krawcowej na tradycyjne skrócenie rękawów, a potem postaram się wrzucić jej zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pytać kilka razy albo nie tylko na czacie, ale też mailem. Kilka postów wyżej opisałem jakie odpowiedzi otrzymywałem w kwestii dostępności marynarki.

 

Kilka dni później pytałem o model spodni, będących częścią garnituru Hudson. Na czacie dowiedziałem się, że Porto, a za pomocą maila, że Brescia. Raczej ta druga odpowiedź jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.