Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, przy ramionach 47 powstają mi poziome paski między łopatkami - czyli za wąsko

z tego wynika ramiona 48, rękawy 64, klatka 105/6

zaczynam zastanawiać się czy mam odpowiednią sylwetkę do Lazio, 

niby brzuch mam wklęsły, ale ramiona mogą być za szerokie

edyta, sizeadvisor cały czas podpowiada 50

zamówię i sam się przekonam

http://eu.suitsupply.com/en/suits/lazio-grey-plain/P4737.html?cgid=Suits&prefn1=styleFit&prefv1=Classic-Lazio

a Birds Eye to mocno wyrazisty wzór?

http://eu.suitsupply.com/en/suits/lazio-grey-birds-eye/P4707.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Grey&prefn2=styleFit&prefv2=Classic-Lazio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitury/marynarki od SuSu czasami zmieniają przypisanie do kolekcji. Zapytałem, czy garnitury Havana wykonane z Traveller Wool, to są te same, które były oferowane latem.

 

Odpowiedź:

"The three Pure Wool Havana Traveller suits that we are currently offering are the same as the Spring/Summer collection but are now labeled "Fall/Winter" collection because they are not seasonal; meaning they are suitable to wear all year round."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wół roboczy kliknąłem plain gray 50 Lazio. Zobaczymy po przymierzeniu w którym miejscu jestem. 52 mi się nie widzi. Jeśli będzie słabo spróbuję może Washington. Może będą lepsze proporcje. Tak czy inaczej wkleję zdjęcia, może się przydadzą jako materiał poglądowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jasnoszare byłyby ok. Z granatowymi jak najbardziej. Dobrze może też wyglądać z szaro-brązowymi http://eu.suitsupply.com/en/trousers/light-brown-trousers/B719.html?cgid=Trousers&prefn1=color&prefv1=Brown. Na niektórych zdjęciach z marynarkami lepiej widać kolor tych spodni. Z koszulami też nie powinno być problemu, ale na odcienie róży bym uważał. Nie widzi mi się intensywna różowa koszula z tą marynarką, raczej w różowe paski lub kratę, żeby trochę przygasić kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie,

 

wczoraj przyszła do mnie marynarka

http://eu.suitsupply.com/en/jackets/hudson-blue-plain/C928.html?vpid=C92811

 

opisana jako Wool/Hemp (wełna/konopia)

 

Pytałem nawet na czacie SuSu o skład i również mi to potwierdził podając skład 51%wool/49%hemp.

 

Na metce się trochę co innego:

 

post-2930-0-20903300-1443169538_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarło moje pierwsze zamówienie z SuSu.

Poniżej załączam zdjęcie.

 

NHe358I.jpg

Rozmiar 46, spodnie zdecydowanie do poszerzenia w pasie (jak duży jest zapas?) i skrócenia.

Marynarka:

  • szerokość ramion, na moje niedoświadczone oko, wydaje się być w porządku
  • skrócenie rękawów o 1-2 cm? O jaką długość skracacie rękawy, aby odległość od guzików była "na akceptowalnym poziomie"?
  • tył - plecy/rękawy - da się to poprawić w miarę łatwo? Czy zniwelowanie lekkiej fałdy poznańskiej jest na miarę umiejętności standardowych poprawek krawieckich czy wymaga jakichś większych umiejętności?

A może wymienić na jakiś inny rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest  Napoli ? W mojej ocenie garnitur jest zbyt szeroki w klatce. Spodnie w kroku i z tyłu też się przedziwnie marszczą. Na pewno trzeba je poszerzać?

Tak, to Napoli. W klatce wydaje się być akceptowalnie, rozmiar mniejszy zdecydowanie tworzyłby niżej "rozgwiazdę" - pytanie czy wymienić na mniejszy i poszerzać czy próbowąć dopasować ten rozmiar? 

Co do spodni to w pasie zdecydowanie wymagają poszerzenia w pasie, liczyłem na to, że ich poszerzenie zniweluje to coś co dzieje się z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.