Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Ad 1.

Jeszcze nie wiem.

 

Ad 2.

Mogę się wypowiedzieć tylko w kwestii rozmiaru.

Posiadam 3-cześciowy garnitur Lazio w rozmiarze 46, akurat z gładkiej wełny czesankowej. Zakładam, więc, że kamizelkę można zamawiać w tym samym rozmiarze. Nie czuję niewygody ze względu na mocne dopasowanie. Myślę, że wygodę możesz przetestować zakładając pod marynarkę lżejszy sweter lub bezrękawnik.

 

Ad 3.

Tak, ale często marynarki sprzedawane oddzielnie nie mają podszewki, a garniturowe mają (tak jest w przypadku modelu Havana). Widać to na zdjęciach. Faktycznie, nie odkryłeś Ameryki :). Z czysto ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się kupować samodzielnej marynarki. Garnitur w burgundową pepitkę możesz rozkompletować. Niestety czasami marynarki sprzedawane oddzielnie są tak ładne, że nie ma wyjścia, choć ich ceny nawet mogą wynosić tyle ile ceny za cały garnitur :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden garnitur posiadam od ok 3 lat, a marynarke ok 2 lata. Obie tkaniny delikatnie zaczely sie niedawno 'obierac' pod pacha i w miejscu powyzej kieszeni, tam gdzie najczesciej trze sie rekawem. To wlasnie efekt uzywania miekkich, ale delikatnych wloskich tkanin. W angielskiej welnie (worsted wool) nie ma szans zeby sie to stalo. Wiec zalezy do czego bedzie uzytkowany taki garnitur, jesli jako wol roboczy codziennie do biura to polecalbym cos z angielskiej tkaniny. Jesli marynarka bedzie noszona raz na tydzien to wytrzyma na pewno przynajmniej 5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałem okazję dziś mierzyć garnitur Lazio. Ogólnie pasował nieźle, ale nurtuje mnie marynarka - mam wrażenie, że jest trochę przyciasna w talii i nieładnie rozchodzi się na boki.

Zrobiłem na szybcika zdjęcia, ale niestety bardzo się spieszyłem (wskoczyłem w nią prosto jeansów) i wyszło jak wyszło, również pod względem jakości zdjęć; jednak co najważniejsze chyba widać.
Moglibyście rzucić okiem? Czy powinienem spróbować rozmiaru większego lub jakiegoś mniej dopasowanego kroju?

 

zdjęcia:

http://imgur.com/a/cXbKb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hudson i Havana z kolekcji letniej wymiarowo są niemalże identyczne jeżeli chodzi o marynarki. Lazio zawsze było jednym z bardziej wytaliowanych krojów. Napoli miało być tym bardziej obszernym, może coś się zmieniło, nigdy nie interesowałem się bliżej tym stylem.

Co do trenczy, to dla mnie bardziej od materiału istotną jest stylistyka. Jestem pewien, że SS miał w ofercie płaszcz w tym stylu - z paskiem, pagonami. Tyle że był jednorzedowy w odróżnieniu od najbardziej klasycznej wersji AFAIR. Materiału nie pomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych krojów produkują, strasznie namieszane.

Na początku się tak może wydawać, ale gdy poświęcisz chwilę czasu, to szybko się zorientujesz czym się kroje różnią. Posiadają szczegółowe opisy, choć czasami różnice są subtelne. Szybko też wyeliminujesz niektóre kroje ze względu na rozmiarówkę, cenę, czy właśnie detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że jeśli marynarka jest dobra w ramionach, natomiast za wąska w talii to znaczy, że dany krój nie jest dla mnie?

Z tego co się orientuję to raczej nie zwęża się marynarki w ramionach więc rozmiar większy odpada. Nie wiem jak wygląda kwestia z poszerzaniem w talii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.