Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Marynarki w rozmiarach 48 i 50 nie były jakieś ciekawe. I nie w 'stealowych' cenach.
Prędzej garnitury z lnu. Ale ja w spodnie w swoim rozmiarze marynarki nie wejdę.
Nie ma co żałować, że jesteśmy w gorszej części Europy.

No może poza paskami, które są za 6 euro przy zakupie min. 3 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie po całkowitym zniesieniu geo-blockingu w EU, blokowanie dostępu do outletu nie jest zgodne z prawem. Jakby ktoś chciał na siłę się uczepić to SS mogłoby mieć problemy w tej kwestii.

 

Miesiąc temu było o tym głośno w kontekście Guess:

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6844_en.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pi_senny napisał:

Jak to ma się do SS, bo nie bardzo rozumiem? 

ano tak, że z niemieckiej strony suitsupply.de nie kupisz z opcją dostawy do Polski

z drugiej strony jest już sklep w Berlinie, dla osób z Polski zachodniej to imo lepsza opcja niż kupno wysyłkowe + można zaliczyć ciekawą wycieczkę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy post na forum chciałbym się przywitać. 

Przeprowadziłem krótką rozmowę na czacie z pracownikami sklepu i otrzymałem następującą wiadomość: 

"Hello, the outlet is for the countries is the Benelux, France and Germany. If you have a delivery address in one of these countries then you can order on the outlet."

następnie po zapytaniu czy zostanie otwarty w innych krajach EU, w tym w Polsce:

"No, it will not. So sorry about that."

 

Wygląda na to, że trzeba tym razem obejść się smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, branco napisał:

@Karol Mateuszna terenie EU od 3 grudnia. Jest tam miedzy innymi o tym, że warunki powinny być jednolite dla wszystkich członków UE. Teraz gdy w outlecie DE wrzucasz do koszyka garnitur za 150 eur i ustawisz shipping na Polskę, to konwertuje Ci cenę na 1800zł w sklepie normalnym.

Słusznie - czyli łamią prawo :) System powinien zakazać kupna tych produktów. Wtedy mogliby się obronić tym, że nie wysyłają z outletu do innych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie mylisz:) 
Nie wiem czy zajęto się dyskryminacją cenową, natomiast przytaczana tutaj dyrektywa o "geoblockingu" pozwala na różnicowanie cen.
Z cenami to jest jeszcze inny problem: jesteśmy przyzwyczajeni do cen brutto a te z definicji muszą być inne w każdym kraju (inne stawki VAT).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.