Jump to content
+Immune+

Suit Supply

Recommended Posts

Cóż, selekcja i tak nie jest wybitna :) Przynajmniej nie kusi mnie do zboczenia ze ścieżki szycia na miarę na jaką wszedłem jakiś czas temu ;)

• Like 2

Marynarki w rozmiarach 48 i 50 nie były jakieś ciekawe. I nie w 'stealowych' cenach.
Prędzej garnitury z lnu. Ale ja w spodnie w swoim rozmiarze marynarki nie wejdę.
Nie ma co żałować, że jesteśmy w gorszej części Europy.

No może poza paskami, które są za 6 euro przy zakupie min. 3 sztuk.

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, jaj wypada rozmiarówka dwurzędowej havany w stosunku do napili? Po wymiarach wychodzi, ze ten sam rozmiar jest mniejszy w barkach, co przy mojej budowie byłoby problematyczne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 minutę temu, Servetch napisał:

Geoblocking jest nielegalny, ale sklep nie ma obowiązku wysyłki do każdego kraju UE.

Jak to ma się do SS, bo nie bardzo rozumiem? 

13 minut temu, pi_senny napisał:

Jak to ma się do SS, bo nie bardzo rozumiem? 

ano tak, że z niemieckiej strony suitsupply.de nie kupisz z opcją dostawy do Polski

z drugiej strony jest już sklep w Berlinie, dla osób z Polski zachodniej to imo lepsza opcja niż kupno wysyłkowe + można zaliczyć ciekawą wycieczkę

• Like 1

@Karol Mateuszna terenie EU od 3 grudnia. Jest tam miedzy innymi o tym, że warunki powinny być jednolite dla wszystkich członków UE. Teraz gdy w outlecie DE wrzucasz do koszyka garnitur za 150 eur i ustawisz shipping na Polskę, to konwertuje Ci cenę na 1800zł w sklepie normalnym.

Biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy post na forum chciałbym się przywitać. 

Przeprowadziłem krótką rozmowę na czacie z pracownikami sklepu i otrzymałem następującą wiadomość: 

"Hello, the outlet is for the countries is the Benelux, France and Germany. If you have a delivery address in one of these countries then you can order on the outlet."

następnie po zapytaniu czy zostanie otwarty w innych krajach EU, w tym w Polsce:

"No, it will not. So sorry about that."

Wygląda na to, że trzeba tym razem obejść się smakiem.

Czy ktoś z wzrostem ~ 190 cm ma garnitur z Susu i może się wypowiedzieć w kwestii prawidłowości doboru rozmiaru na ich stronie? Po użyciu 'znajdź Twój rozmiar' wskazało 50. Nie do końca jestem tego pewien. A wolałbym ograniczyć się do zamówienia max 2 garniturów do przymiarki.

Dla mnie w porządku były oba rozmiary jeżeli chodzi o marynarki (98 i 102) - i tak każda wymaga jakichś przeróbek. Natomiast jeżeli chodzi o spodnie, to nawet 102 jest dla mnie za ciasne w udach i dlatego ostatecznie nie kupuję już garniturów w SuSu.

16 godzin temu, branco napisał:

@Karol Mateuszna terenie EU od 3 grudnia. Jest tam miedzy innymi o tym, że warunki powinny być jednolite dla wszystkich członków UE. Teraz gdy w outlecie DE wrzucasz do koszyka garnitur za 150 eur i ustawisz shipping na Polskę, to konwertuje Ci cenę na 1800zł w sklepie normalnym.

Słusznie - czyli łamią prawo :) System powinien zakazać kupna tych produktów. Wtedy mogliby się obronić tym, że nie wysyłają z outletu do innych krajów.

Właśnie wydaje mi się że jest na odwrót i niezgodne z dyrektywą jest blokowanie możliwości przeglądania oferty, natomiast ceny mogą się różnić w zależności od kraju. Ale nie interesowałem się za bardzo tematem, więc mogę się mylić.

• Like 1