kabza00

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11

O kabza00

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny
 1. Ja używam mahoń i jestem zadowolony, chociaż jak w świetle dnia przyłożę słoiczek do cholewki to krem wydaje się dosłownie odrobinę jaśniejszy. Chciałbym ciemną czerwień wyciagnąć, a bałem się, że 34 będzie bardziej w brąz wpadać.
 2. Proponuję zajrzeć z latarką do wnętrza buta - czy nie ma takich nalotów na cholewce, wkładce
 3. Tak zrobię!
 4. Dlatego swoje poobserwuje i byłem ciekaw doświadczeń kolegi. Stęchlizną nie czuć, więc jestem dobrej myśli.
 5. Mogę prosić o jakiś update? Zauważyłem coś podobnego w moich butach założonych 3razy w suche dni. Póki co planuje zetrzeć papierem i wyłączyć pare z obiegu - jeśli odrośnie to mam sublokatora
 6. Carlos Santos w majowym słońcu
 7. Pozwolę sobie na update dla potomnych - Pan M.Gałęski ze Śniadeckich zakończył działalność w związku ze stanem zdrowia.
 8. Panowie, czy takie załamania cholewki nad kostką boczną to norma w trzewikach, czy raczej niedopasowanie kopyta do stopy? Tej skóry faktycznie jest tam więcej, nie obejmuje ciasno, ale myślę, ze u mnie (szeroka stopa, szczupła pięta i łydka) przy RTW będzie to nieuniknione.
 9. Ten węzeł to four in hand? Jakoś tak pięknie wytaliowany
 10. Panowie, czy ktoś z Was zna może rozmiary wkładek w butach UK 11-12? Kontakt z Crownhillem to udręka..
 11. Panowie, poszukuję butów na sezon od wiosny do jesieni, do smart każualu, zestawów koordynowanych - wybór padł na brązowe brogsy. Proszę o poradę który kolor jest bardziej uniwersalny - jasny (tan) czy ciemny brąz? Odnoszę wrażenie, że o ile koniak, tan dobrze wygląda z denimem i granatem, to niekoniecznie z szarością.
 12. Jeśli konstrukcja kurtki nie różni się jakoś diametralnie od marynarki to moja pani osiedlowa powiedziała, że da radę wymienić podszewkę. O cenę jednak nie pytałem.
 13. Dziękuję, spróbuję w takim razie odwiedzić jakiegoś poznańskiego szewca.
 14. Panowie mam prośbę o poradę - jeden ze sztybletów łamie mi się jakieś 2cm bliżej noska niż drugi, załamanie wypada na pierwszym paliczku dużego palca przez co dość szybko komfort noszenia staje się zerowy. Można temu jakoś zaradzić?
 15. Minę mam nietęgą jak kopyta Meermina. Dzięki!