Jump to content

Konrad91

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Konrad91

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na wielu zdjęciach na profilu instagramowym pojawia się szary garnitur w kratę księcia Walii. Planujecie może wprowadzenie takiego modelu do kolekcji RTW w jakimś czasie? Zawsze budzi on bardzo pozytywny odzew na profilu, a i ja chętnie na taki bym się skusił
 2. Czy jest osoba posiadająca zarówno buty Patine i Crownhill? Posiadam 2 pary butów Patine w rozm. 7,5 (tęgość F i G), które są w zasadzie idealne na styk w zakresie długości - i tu pytanie czy 7,5 w Crownhillach będzie podobne, czy jednak rozmiarówka jest nieco inna?
 3. Jakość zarówno ubrań, jak i obuwia jest wyraźnie lepsza. Buty są produkowane zazwyczaj w Hiszpanii lub Potugalii.
 4. Moim zdaniem najlepszym miejscem na takie zakupy jest cos. dla przykładu https://www.cosstores.com/en_eur/men/sale/shoes/product.leather-sneakers-white.0534323003.html
 5. Czy w Warszawie jest sklep stacjonarny, w którym można przymierzyć buty Crownhill?
 6. Biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy post na forum chciałbym się przywitać. Przeprowadziłem krótką rozmowę na czacie z pracownikami sklepu i otrzymałem następującą wiadomość: "Hello, the outlet is for the countries is the Benelux, France and Germany. If you have a delivery address in one of these countries then you can order on the outlet." następnie po zapytaniu czy zostanie otwarty w innych krajach EU, w tym w Polsce: "No, it will not. So sorry about that." Wygląda na to, że trzeba tym razem obejść się smakiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.