Skocz do zawartości

Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki


Gość mrt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podałeś nie tkaniny, tylko producentów tkanin. Musisz najpierw zdecydować się, jaki splot Cię interesuje, a później najlepiej wybrać poprzez bezpośredni kontakt (najwyżej zwrócić to, co nie podpasuje). Uznany producent tkaniny bynajmniej nie gwarantuje na 100%, że spełnione będą Twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się gdzie zakupić błękitną koszulę, mam 3 opcje:

1. Osovski, tkanina Van Laack,  299zł

2. Profuomo, tkanina Albini, 359zł

3. E-berg, tkanina Th. Mason, 399zł

 

Która koszula(tkanina) byłaby najlepsza ??

Jakbyś brał od e-berg to poproś ich w mailu, żeby przed wysyłką sprawdzili czy nie jest pozaciągana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kiedy poraz pierwszy pojawił się wpis o firmie JB,wyraźiłem swoje ,,wątpliwości'' odnośnie  standardów  strony internetowej tej firmy.Wiele osób potraktowało to jako czepianie się na siłę,dominował hura optymizm.Czas jak zawsze weryfikuje pewne pomysły i teraz kiedy firma ma zapewne spore problemy to nowoczesne kanały kontaktu jak czat lub sms powodują u niejednej osoby podniesienie ciśnienia.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy,

ostatnio się zastanawiam nad zakupem koszul marki Thin Red Line. Czy któryś z Was nie użytkuje koszul tej marki i mógłby co nieco o niej napisać? Jak z jakością bawełny, wykonaniem i jak jest po kilku praniach?

 

Pozdrawiam

Mam 6 ich koszul. Materiał przeciętny, ale wykonanie na poziomie TML i CTS sprzed kilku lat. W mojej ocenie najlepsza relacja ceny do jakości na rynku niższej-średniej półki. Bardzo udany krój kołnierzyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tak dużego punktu odniesienia, bo do niedawna w mojej szafie królowały wólczanki, lamberty czy CT. Natomiast w porównaniu do wymienionych koszule są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu, zdecydowanie łatwiej się prasuje (narzeczona zadowolona). Mam od nich same cutaway, chowają się pod klapy marynarki. Tabela rozmiarowa jest zgodna, slimy dobrze leżą i na czym mi zależało - wreszcie znalazłem slim, które nie są na mnie za ciasne w klatce piersiowej. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, przyznam się bez bicia że nie miałem czasu czytać wszystkich 114 stron, mam nadzieję że mi wybaczycie jeśli gdzieś tam znajduje się odpowiedź. Mam problem z koszulami, jestem dość wysoki ~183cm, bardzo szczupły ~38 w kołnierzu, bardzo dobrze pasują na mnie koszule np. Hawes & Curtis Extra Slim Fitt oprócz długości rękawów, po prostu 89 jest za mało. Jedyne inne koszule które znalazłem z dłuższymi rękawami z kołnierzem 38 to te od Marks & Spencer z serii Big & Tall. Może ktoś zna jakąś inną markę  z "długimi rękawami" ?

 

Znalazłem jeszcze koszule Austin Reed natomiast trochę jest problem z dostępnością koszul w wersji "long".

 

Kolejne znalezisko to Marks & Spencer Big & Tall, ktoś miał do czynienia z tymi koszulami ? Dostępne w ogóle w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.