Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sperry Top-Siders

Bardzo fajne buty żeglarskie, podeszwa wytrzymała i przyszyta, i z prawdziwym systemem sznurowania 360 stopni. Za 60 dolarów, bo tyle kosztują w Stanach, to bardzo dobre buty. Problem w tym, że nasz rodzimy dystrybutor zwariował i sprzedaje je po 600 zł (a właściwie chyba sprzedawał, bo strona od 4 lat nie ma aktualizacji). Mam pięć par i bardzo lubię je na lato. Do tego dżinsy bespoke od pana Błońskiego z japońskiego raw denimu od Kuroki Mill.

soerry.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 13:53, lubo69 napisał:

I wtedy wchodzę ja, cały na off white. Od dołu: Tod’s, RoToTo, Jacob Cohen, wyżej też off white: Lady White Our T-shirt.

U mnie też off-White wjechał :) Hugo Szef Vintage - świetna szeroka nogawka, wysoki stan i zakładki ;) loafersy Partigiani

54F07B30-2709-4CC7-B635-45882CCC9CFC.thumb.jpeg.8a591dfc147d37d6fdf56c52d9426cf4.jpeg

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JDC napisał:

Spodnie z hopsacku? Jak znoszą próbę czasu? Zachowują formę i nie przecierają/pillingują się?

To birdseye, wełna merino typu traveler. Wspomniane przez Ciebie problemy się jej nie tyczą.

Mam bawełniane spodnie z hopsacku (15 OZ) i również nie zauważyłem takich przypadłości. Przez gramaturę świetnie się układają i o dziwo nieźle trzymają kant po całym dniu noszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Wodzu napisał:

To birdseye, wełna merino typu traveler. Wspomniane przez Ciebie problemy się jej nie tyczą.

Mam bawełniane spodnie z hopsacku (15 OZ) i również nie zauważyłem takich przypadłości. Przez gramaturę świetnie się układają i o dziwo nieźle trzymają kant po całym dniu noszenia.

Miałem dylemat czy to nie ten wzór właśnie :) pytam bo mam marynarkę Corneliani z wełnianego hopsacku właśnie i pod pachami wygląda to już dość słabo. Dlatego zastanawiam się jak zniosłyby to spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, JDC napisał:

Miałem dylemat czy to nie ten wzór właśnie :) pytam bo mam marynarkę Corneliani z wełnianego hopsacku właśnie i pod pachami wygląda to już dość słabo. Dlatego zastanawiam się jak zniosłyby to spodnie.

Jesteś pewien, że to czysta wełna? Mieszanki wełna/len/jedwab są bardzo nietrwałe i zachowują się tak jak to opisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2023 o 12:43, Velahrn napisał:

Jesteś pewien, że to czysta wełna? Mieszanki wełna/len/jedwab są bardzo nietrwałe i zachowują się tak jak to opisałeś.

Potwierdzam, jeśli wierzyć metce, to 100% wełna. Blend o którym mówisz faktycznie jest mocno narażony na tego typu zużycia. A mam marynarkę z mieszanki wełny, lnu i bawełny, bez udziału jedwabiu i tu dużo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.