Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o odczucia to na ubu kopytach podobnie opinały one nogę, w przypadku Patine bardziej obawiałem się za chwilę jak tylko buty się rozbiją to za bardzo będzie mi w nich latać stopa. Natomiast jak będzie - zobaczymy, dopiero zaczynam przygodę z "prawdziwymi" butami ;) Na szczęście te buty kupowałem z myślą o swoim weselu, które będzie dopiero za kilka miesiecy, a po drodze czekają mnie jeszcze ze 2 okazje, żeby wypróbować je w praktyce:D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mic132 napisał:

Jeśli chodzi o odczucia to na ubu kopytach podobnie opinały one nogę, w przypadku Patine bardziej obawiałem się za chwilę jak tylko buty się rozbiją to za bardzo będzie mi w nich latać stopa. Natomiast jak będzie - zobaczymy, dopiero zaczynam przygodę z "prawdziwymi" butami ;) Na szczęście te buty kupowałem z myślą o swoim weselu, które będzie dopiero za kilka miesiecy, a po drodze czekają mnie jeszcze ze 2 okazje, żeby wypróbować je w praktyce:D   

Cóż - wg mnie źle to wygląda i szukałbym innych butów.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 09:48, john220 napisał:

To zależy. Jeżeli miałeś home office, a na podeszwie nie ma śladów użytkowania, to nadal możesz je zwrócić. Chociaż to mało prawdopodobne jak nie masz całego domu w wykładzinie...

To chyba bardziej zależy od tego jakie ślady zostały na cholewce. Skórzana podeszwa przy pierwszym dotknięciu betonu będzie zmasakrowana, więc jak ktoś przy kupnie robi problemy, że podeszwa jest zarysowana to chyba ma coś z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, jednak musisz mieć na uwadze, że cholewkę przy pomocy kosmetyków w prosty sposób jesteś w stanie doprowadzić do idealnego stanu. Jeżeli zostaną jakieś ślady to niewielkie.

W przypadku podeszwy nie masz takiej możliwości i oczywiście pewne mniejsze ryski są dla sklepu akceptowalne. Jednak podeszwa nie może wyglądać jak po spacerze, bo obniża to faktyczną wartość obuwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trudno się nie zgodzić, z drugiej strony klient kupując buty za ponad 1/3 przeciętnego wynagrodzenia netto może oczekiwać pary "funkiel nówki nie śmiganej prosto z fabryki" i trochę to rozumiem. W każdym razie, te brogsy z mojego ostatniego zdjęcia miały delikatne ślady mierzenia na podeszwie i machnąłem na to ręką bo "no bez przesady".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fermiol napisał:

Skórzana podeszwa przy pierwszym dotknięciu betonu będzie zmasakrowana

Dlatego buty powinno się przymierzać na dywanie.

Godzinę temu, Fermiol napisał:

 więc jak ktoś przy kupnie robi problemy, że podeszwa jest zarysowana to chyba ma coś z głową.

To chyba mam coś z głową.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.