Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, kolekcjoner21 napisał:

Burgundowe buty mają chyba najszersze zastosowanie, bo pasują do wszystkich wymienionych kolorów spodni, może za wyjątkiem czarnych.

Z burgundami jest trochę jak ze spektatorami. Nie pasują do niczego, więc spokojnie można je nosić do wszystkiego.

Ogólnie jednak zgadzam się z @Zajac Poziomka - nie ma butów uniwersalanych (poza spekatorami, oczywiście). Kierujących się stylem włoskich bloggerów zapewniam, że ich wybór to nie tylko kwestia gustu, ale i warunków, w których mieszkają. We włoskim słońcu dobrze wyglądają zesawienia, które w naszej szarudze, czy mgłach Londynu będą mocno zgrzytać. To, że cos dobrze wygląda na zdjęciu nie znaczy, że sprawdzi się w rzeczywistości.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

@Wodzu czy mógłbyś zdradzić, dlaczego ten zabieg z wybarwieniem był konieczny?

Nie podobała mi się "lewa" strona tego zamszu, powstawały zbyt jasne moim zdaniem pręgi/placki. Teraz nie widać aż tak wielkiej róznicy, kiedy z biegiem dnia włoski ułożą się w różnych kierunkach.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodzu napisał:

Nie podobała mi się "lewa" strona tego zamszu, powstawały zbyt jasne moim zdaniem pręgi/placki. Teraz nie widać aż tak wielkiej róznicy, kiedy z biegiem dnia włoski ułożą się w różnych kierunkach.

Zamsz w shoepassion ma krótkie bardzo włoski i daje taki efekt jak aksamit. Oni to nazywają welur. Kupiłem Chukka zamszowe i można było palcem rysować po nich.

ale przed pierwszym użyciem popsikalem je nanoprotectorem. I prawie całkowicie ten efekt zniknął. Kolor butów się nie zmienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, [mention=5706]Zajac Poziomka[/mention], pozamiatałeś. Świetny obuw, piękna patynacja i wszystko ładnie spasowane (but, skarpeta, nogawka).

Wyjdzie że zazdroszczę, ale mnie się nie podobają, a konkretnie kolor, patyna, pasek i pięta. Ale to oczywiście nie ma znaczenia, bo podobać się mają Właścicielowi, zatem jak to mówią, Zajac, I’m happy for you. A spasowanie mi się dla odmiany bardzo podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, hawk said:

el-biczel@ mógłbyś napisać co to za spodnie ?

Japan Blue Jeans, dosyć niszowa manufaktura z Japonii, w Europie są dostępni w VMC w Zurychu, gdzie wybór jeansów i szeroko pojętego work-wear jest po prostu niesamowity.

PS zakładając dobrą jakość materiału wyjściowego najważniejsze w jeansach jest fit, dlatego dobrze jest odwiedzić sklep z dużym wyborem firm/modeli. Żeby wybrać odpowiedni krój trzeba się trochę namęczyć. VMC ma jeszcze dodatkowo tę zaletę, że posiadają oryginalne nici i dobrą starodawną maszynę do szycia. Wszystkie spodnie mają w najdłuższym możliwym rozmiarze i dopiero po kilku praniach skracają je według życzenia klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.