Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Mateo86 Bardzo ładne zdjęcia, oglądam z dużą przyjemnością. Buty oczywiście też fajne - widać, że bardzo dobre jakościowo, aczkolwiek "design" większości jest taki, że raczej bym nie nosił. Jak na mój gust trochę za dużo fajerwerków (np. ostatnie - plaintoe adelaide v-cap oxford, na dodatek w museum calf ;)) .

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@Mateo86 Bardzo ładne zdjęcia, oglądam z dużą przyjemnością. Buty oczywiście też fajne - widać, że bardzo dobre jakościowo, aczkolwiek "design" większości jest taki, że raczej bym nie nosił. Jak na mój gust trochę za dużo fajerwerków (np. ostatnie - plaintoe adelaide v-cap oxford, na dodatek w museum calf ;)) .

Aż się boję „konstruktywnej” krytyki związanej z moim MTO od Bonafe...czy GMTO od Vassa:)

Muszę przyznać, że masz rację. Oglądam garderobę z butami i widzę braki w zakresie stricte klasycznych modeli. Ale nadrobi się... już kilka modeli wpisalem na listę

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mateo86 napisał:

Aż się boję „konstruktywnej” krytyki związanej z moim MTO od Bonafe...czy GMTO od Vassa:)

Nie nazwałbym tego krytyką, bo uważam że to są bardzo fajne buty. Po prostu ja raczej bym ich nie nosił, kwestia osobistych preferencji - wolę trochę "prostsze" modele :) Zresztą chyba widać to po zdjęciach które wrzucam w tym wątku. 

PS. Zdradzisz czym robisz zdjęcia? Mój Iphone SE raczej nie ma szans zrobić zdjęć takiej jakości, nawet w dobrym świetle (robię zdjęcia na ogół rano, przed pracą kiedy światło jest takie sobie). Powoli zaczynam się zastanawiać nad zmianą telefonu i chętnie wybrałbym jakiś z dobrym aparatem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka nie odebrałem tego jako krytki, stąd cudzysłów. Wolny zawód pozwala mi na troszkę luźniejszy dress code i wiecej nonszalancji w zakresie obuwia.

Twoje buty też są genialne- strasznie zazdroszczę lotników Vassa i Meerminów a’la John Lobb.

Zdjęcia robione iphonem 7 a od jakiegos czasu X w trybie portretu podczas porannej przerwy na kawe, czy to w drodze do pracy na stacji albo już w kancelarii.

@Blondas muszę nabrać większej odwagi i poprawić kilka niedoskonałosci. Niemniej jednak coś zaprezentuje.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem buty z marzeń sprzed lat...

Na żywo wystraszyłem się ich nieco i chciałem je sprzedać.

... nikt nie chciał kupić :-P

Pozostało więc przypomnieć sobie, że te buty były kiedyś moim marzeniem i nauczyć się w nich chodzić.

Nie zawsze i nie koniecznie w parze z tymi skarpetami.

Muszę przyznać, że wymaga to odwagi. Nie są to buty na każdą okazję (nawet dzienną), o nie!

 

herring.jpg


P. S. Kropki są granatowe, jakby ktoś pytał.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.