Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

25 minutes ago, Whitesnake said:

Piękne! Mam wrażenie, że buty w dużym rozmiarze wyglądają najlepiej właśnie na tym kopycie. 

Kopyto F a buty szyte przez Atylle. Zamówienie złożyłem u Karla z Ascot Shoes i jestem bardzo zadowolony. MTO przez niego to sama przyjemność bo sam jest kolekcjonerem butów i ma kilkaset par więc rozmowa jest zupełnie inna niż z szeregowym sprzedawcą w sklepie. Do tego dostałem po znajomości bardzo preferencyjna cenę za buty i prawidła. Karl twierdzi że buty od Vassa dopasowują się do stopy przez pierwsze 10 założeń. Mam szczęście bo moje pasują jak ulał od pierwszego założenia. Bardzo dobrze opinają kostkę i nigdzie nie uciskają co bardzo cieszy.

Skóra jest przepiękna, buty dopasowane idealnie, praktycznie na poziomie bespoke. F to zdecydowanie moje kopyto i cieszę się że w końcu znalazłem kopyto Vassa dla siebie.

Mój brat uwielbia buty od Vassa i preferuje je od butów od Kielmana czy Johna Lobba.

 

 

39844F7E-8E97-4F37-A287-BD2D226D6B48.jpeg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2018 o 13:18, rumcajs43 napisał:

Springsteen to ma bespoke i dlatego mu nie odstają ;) Problem jest to, że ciężko je gdzieś w Polsce przymierzyć, a rozmiarówka USA to przeważnie od E w górę - stopę mam szczupłą :(

To w takim razie poproszę o raport w maju ;)

W Polsce można je przymierzyć w Faster Dogu na Marszałkowskiej, ale nie wiem, czy mają je aktualnie na stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Beny23 napisał:

Mój brat uwielbia buty od Vassa i preferuje je od butów od Kielmana czy Johna Lobba.

 

Wpis godny polemiki, ale to niewłaściwy wątek ;) . Uwielbiam buty Vass'a - szczególnie lubię kopyto F - mam jednak wrażenie, że bliżej im do RTW niż bespoke. Może dlatego, że nie trafiłem tak bardzo w kopyto jak Ty i nawet F lekko mnie uciska tu i ówdzie. 

Tym bardziej gratuluje - fajnie znaleźć RTW/MTM pasujące jak bespoke. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/10/2018 at 0:42 PM, Wuj said:

@Beny23

sztos po trzykroć!!! Co to za skóra?  

I parkiet też przepiękny:) W USA też takie mają, czy jesteś w PL?

Skóra to cielak z Tannerie d’Annonay. Bardzo mięsista i sprężysta. Myśle że bardzo ładnie będzie się patynowała. Żadnej chemii jeszcze nie nakładalem. Buty są prosto z pudełka. Z Saphirem myśle że może być tylko lepiej ;)

Parkiet jest w penthouse na 5tej Aleji na Manhattanie ale adresu nie zdradzę ze względu na anonimowość właściciela który jest moim przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel_S napisał:

Co to za buty? Zauważyłem, że czarne brogsy nie cieszą się popularnością na forum, a te są bardzo ładne.

Meermin. Ja tam lubię czarne buty, niespecjalnie wierzę w blogerskie prawdy objawione w rodzaju "tylko 4 in hand", "brązowe buty" itd. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[quote post="271803" timestamp="1515660512" name="Zajac Poziomka" userid="5706" (...) niespecjalnie wierzę w blogerskie prawdy objawione w rodzaju "tylko 4 in hand", "brązowe buty" itd. 


Dobrze to ująłeś, myślę podobnie i mam czarne brogsy w planach zakupowych :)

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.