Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@blekit kopyto U, rozmiar ten co zawsze 41,5, model 5220. Idealnie leżą i kolorystycznie są istnym kameleonem. W słabym świetle ciemny brąz, natomiast w naświetlonym, jasnym taka kawa z mlekiem. 

Teraz jeszcze mam dwie pary na oku, jedne na U i jedne na F. Przy F polecam, zresztą jak więcej Vass’ofobów zejść o pół rozmiaru w dół. Zaokrąglony nosek powoduje więcej miejsca na palce, w podbiciu są takie same jak buty na kopycie U o pół rozmiaru większe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rumcajs43 napisał:

Wuju myślałem, że skutecznie wyleczyłem się z butów typu Engineer. Jednak to powraca. Zawsze miałem dylemat jak nosić takie buty? Nogawka do środka, czy na zewnątrz? Czy może jak na focie jedna in, druga out ;) Jaki jest krój tych spodni? Wyglądają na jakiś slimy :)

The Boss nie może się mylić...

bruce springsteen...Born in the USA...

Dżinsy to zwykłe Lee Blake, chyba nawet je zwężałem od kolana - powinny mieć 19 cm. Nie ma problemu z założeniem nogawki na but. Co do buta,  to trochę się bałem, że legenda wyprzedzi faktyczną jakość (jak np. w Wolverinach), ale nie - czuć, że jest to but roboczo-motocykowy w swoim zamierzeniu i od kwietnia będę je testował na placu budowy:)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rumcajs43 napisał:

Springsteen to ma bespoke i dlatego mu nie odstają ;) Problem jest to, że ciężko je gdzieś w Polsce przymierzyć, a rozmiarówka USA to przeważnie od E w górę - stopę mam szczupłą :(

To w takim razie poproszę o raport w maju ;)

Te zapinki u góry o dziwo działają - ściągają ładnie cholewkę przy łydce. Dżinsy slim ładnie się układają, więc nie ma dramatu. 

Ja mam stopę średniej szerokości, z reguły noszę 10,5. Wziąłem 44 UK,10 UE i jest idealnie, a nawet lekko ciasnawo przy dolnej sprzączce, zapiętej najluźniej. Zakładam, że tu się rozejdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.