Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

 

Koszmar

 

 Polecam dyskutować z argumentami, a nie stosować osobistych "wycieczek".

 

Szanowny Kolego, gdzie w zacytowanym poście, w którym napisałeś jedynie "koszmar" są argumenty o których można dyskutować? 

 

Aha, "no i te kutasiki... Nie lubię takich butów i nigdy bym nie założył" też nie jest żadnym argumentem.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Butny

Czy Twoim zdaniem loafersy nadają się tylko w klimaty wakacyjne, czy odnosisz się konkretnie do tego egzemplarza? Tego typu obuwie niektórzy zakładają nawet do garnituru. Z tego co wiem, to do loafersów można spokojnie nosić skarpety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze  nie podobają się mi te buty, bo są niekształtne, jak dla mnie zbyt kryzkliwe, no i te kutasiki... Nie lubię takich butów i nigdy bym nie założył. Chyba mam prawo wyrażać swoją opinię

Po drugie: zestawienie ich z tymi skarpetkami i spodniami to nie tylko wyjście poza klasyczne zasady, ale sygnalizuje zły gust właściciela. Każdemu może się zdarzyć. Dlatego radzę Koledze od tych butów, żeby zrezygnował z takich połączeń. Jedyne połączenie jakie widzę to białe spodnie (niezbyt wąskie, najlepiej lniane) i  brak skarpet. No i okazja wyjścia w takim zestawie to np. spacer latem po molo w Sopocie itp.

Pozdrawiam

 

Pięknie dziękuję za porady, już wiem jak się nie ubrać następnym razem. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Butny - przychodzisz do kogoś z wizytą i w pierwszych słowach wytykasz gospodarzowi 'zły gust'. :oops:

W jakim podręczniku dobrych manier uczą takich zachowań?  

 

 

Ps. Krzysiek, przypomnij mi, gdzie nabyłeś te niekształtne buty z kutasikami, bo po ich zobaczeniu wczoraj uświadomiłem sobie, że mam bardzo wypaczoną estetykę i pasowałyby mi do paska w zegarku...  8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hargin, ale kolega chyba nie bez powodu posługuje się nickiem '@Butny'

 

buta «zbytnia pewność siebie» (za słownikiem PWN)
 
synonimy: arogancja, bezczelność, brak kultury, chamstwo, grubiańskość, grubiaństwo, gruboskórność, hardość, impertynencja, miedziane czoło, niegrzeczność, nieobyczajność, nieokrzesanie, nieprzyzwoitość, nieuprzejmość, nonszalancja, obcesowość, obelżywość, obraźliwość, opryskliwość, prostactwo, rozzuchwalenie, tupet, zuchwalstwo, zuchwałość,
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem loefersy nie nadają się do garnituru (chyba, że lniany letni, bardzo nieformalny) Jeśli ktoś myśli inaczej, to ja to akceptuję. Kropka. A co do kategorycznych ocen- chyba nie chodzi tu o "cukrzenie" tylko o prawdę. 

Pominę personalne zaczepki, bo widzę, że działa u Was instynkt stadny - za wszelką cenę bronić kolegę Krzysiek_W, który jak zobaczycie wobec innych jest rzekłbym "bardzo stanowczy" w swoich ocenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Butny

Czy Twoim zdaniem loafersy nadają się tylko w klimaty wakacyjne, czy odnosisz się konkretnie do tego egzemplarza? Tego typu obuwie niektórzy zakładają nawet do garnituru. Z tego co wiem, to do loafersów można spokojnie nosić skarpety.

Tak myślę, zwłaszcza zamszowe i w takim jaskrawym kolorze. Co do skarpet, uważam, że loefersy ze skarpetami zawsze wyglądają na "przeładowane". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Hargin, ale kolega chyba nie bez powodu posługuje się nickiem '@Butny'

 

buta «zbytnia pewność siebie» (za słownikiem PWN)
 
synonimy: arogancja, bezczelność, brak kultury, chamstwo, grubiańskość, grubiaństwo, gruboskórność, hardość, impertynencja, miedziane czoło, niegrzeczność, nieobyczajność, nieokrzesanie, nieprzyzwoitość, nieuprzejmość, nonszalancja, obcesowość, obelżywość, obraźliwość, opryskliwość, prostactwo, rozzuchwalenie, tupet, zuchwalstwo, zuchwałość,

 

Gratuluję Koledze merytorycznych argumentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Butny, masz prawo do swoich opinii ale używaj argumentów. Argumentem z cała pewnością nie jest stwierdzenie, iż buty Ci się nie podobają. 

To jak te buty zestawia kolega Krzysztof to jego prywatna sprawa. To też możesz ocenić ale używając argumentów. Stwierdzenie, iż coś jest przeładowane

nie jest argumentem. 

Jeżeli uważasz, iż kolega Krzysztof jest złośliwy to jesteś BARDZO krótko na tym forum albo mało uważnie czytasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Butny, masz prawo do swoich opinii ale używaj argumentów. Argumentem z cała pewnością nie jest stwierdzenie, iż buty Ci się nie podobają. 

To jak te buty zestawia kolega Krzysztof to jego prywatna sprawa. To też możesz ocenić ale używając argumentów. Stwierdzenie, iż coś jest przeładowane

nie jest argumentem. 

Jeżeli uważasz, iż kolega Krzysztof jest złośliwy to jesteś BARDZO krótko na tym forum albo mało uważnie czytasz. 

A jakie stwierdzenia są według Kolegi argumentami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczny głos w dyskusji :)

 

Dzięki :) Jak Ci się podoba wpis to warto przyznać punkty reputacji.

 

ps. jest coś takiego jak netykieta - która jest wyrazem kultury osobistej, obycia w świecie internetu oraz szacunku do innych użytkowników sieci - jednym z jej punktów jest unikanie powielania swoich wypowiedzi jedna pod drugą - posty należy łączyć. Zasada jak w kibelku: "oczekujesz czystości, zachowaj ją sam" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.