Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie również NORD - drugie wyjście i już trafiły na deszcz.

c905b3e6b3321b670e673bca8e8cecc9.jpg

@gringope24 - czy to model w kolorze ciemnozielonym? Zamówiłem te buty, ale przez pomyłkę wysłali mi inne. Teraz nie wiem czy zwrócić czy wymienić na te które chciałem - zastanawia mnie jak ten kolor wygląda w świetle słonecznym. Mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie które dobrze odda kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również NORD - drugie wyjście i już trafiły na deszcz.

c905b3e6b3321b670e673bca8e8cecc9.jpg

@gringope24 - czy to model w kolorze ciemnozielonym? Zamówiłem te buty, ale przez pomyłkę wysłali mi inne. Teraz nie wiem czy zwrócić czy wymienić na te które chciałem - zastanawia mnie jak ten kolor wygląda w świetle słonecznym. Mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie które dobrze odda kolor?

Buty sa czarne. Przesylam zdjecie w porannym slońcu.

Jestem z nich bardzo zadowolony.

post-5513-1459366831,5545.jpgpost-5513-1459366838,986.jpgpost-5513-1459366843,4424.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tylko tyle do powiedzenia na początek to co będzie dalej...?

Szanowny Kolego, nie wiem skąd w Tobie tyle niewymuszonej złośliiwości. Czy elegancki, dobrze ubrany mężczyzna będący jednocześnie zwykłym złośliwcem jest kulturalny? Wydaje mi się, że nie. Polecam dyskutować z argumentami, a nie stosować osobistych "wycieczek".

A teraz do rzeczy: 

Po pierwsze  nie podobają się mi te buty, bo są niekształtne, jak dla mnie zbyt kryzkliwe, no i te kutasiki... Nie lubię takich butów i nigdy bym nie założył. Chyba mam prawo wyrażać swoją opinię

Po drugie: zestawienie ich z tymi skarpetkami i spodniami to nie tylko wyjście poza klasyczne zasady, ale sygnalizuje zły gust właściciela. Każdemu może się zdarzyć. Dlatego radzę Koledze od tych butów, żeby zrezygnował z takich połączeń. Jedyne połączenie jakie widzę to białe spodnie (niezbyt wąskie, najlepiej lniane) i  brak skarpet. No i okazja wyjścia w takim zestawie to np. spacer latem po molo w Sopocie itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.