Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Crockett & Jones


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Byłem 2.05 w GM i trochę jeszcze zostało z mojego rozmiaru UK11. Udało się kupić nieprodukowany już model Rodstock (czarne oxfordy na gumowej podeszwie).

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czyli tyle są naprawdę warte te buty, reszta marketing bondowskich filmów , oraz wszelkiego rodzaju forum internetowych. Te wszystkie wzdychania och, ach etc etc. One nawet nie powinny ustać w jednym rzędzie z vassami czy butami Mistrza TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Manul napisał:

Czyli tyle są naprawdę warte te buty,

Polemizowałbym, przede wszystkim nie wiadomo, w jakim są stanie. Być może są mocno zmęczone przymierzaniem i w zasadzie są nowe jedynie formalnie. Dodatkowo, jeśli to ostatnie pary przy likwidacji sklepu, to może (nie znam się na tym, robię w innej branży) lepiej wyprzedać towar, niż się z nim bujać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem jeszcze do Galerii Mokotów sprawdzić co dowieźli i trafiłem na sztyblety (8,5 na gumie). Kopyto może niezbyt smukłe, ale bardzo wygodne. Będą pasowały do dżinsów czy sztruksów. Trochę kremu i odżyły.

Obecnie z rozmiarów dominują 10. Przymierzałem rownież czarne chuka, niestety 8 są na mnie przyciasne, więc odpuściłem. 

D4FE9D71-BF19-4684-A402-99A14B6B166D.jpeg

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Dobry kurs funta i nagła potrzeba butów na zimę spowodowały że zrobiłem drugie podejście do C&J. Poprzednie przygody z 314 były niewypałem więc idąc za radami z tego wątku tym razem 365, wydaje się ze jest szansa że się polubimy po rozchodzeniu. Pierwsze wyjście dookoła domu na drzemkę ;)

D8C2923B-C0E7-4C95-9CA8-AF26F8F8BCB5.thumb.jpeg.44c24221786f2aa16d11e6a536ec425b.jpeg

PS. Kupione w robertold.co.uk, super szybka dostawa, bez VAT więc £454. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 3.12.2022 o 22:00, TomekB napisał:

Dobry kurs funta i nagła potrzeba butów na zimę spowodowały że zrobiłem drugie podejście do C&J. Poprzednie przygody z 314 były niewypałem więc idąc za radami z tego wątku tym razem 365, wydaje się ze jest szansa że się polubimy po rozchodzeniu. Pierwsze wyjście dookoła domu na drzemkę ;)

 

PS. Kupione w robertold.co.uk, super szybka dostawa, bez VAT więc £454. 

Jak zrobiłeś to, żeby nie było VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zbieram się do kupna loafersow Harvard (cordovan, bez podszewki) i mam kilka pytań:

1. Gdzie najlepiej kupic? 25€ za wysyłkę z oficjalnego sklepu wydaje mi się nieco wygórowane. Mogę je zamówić do Polski albo Niemiec.

2. Jaki wybrać rozmiar: to moje pierwsze buty tej marki, w dodatku unlined. Z reguły noszę 8 (vass u, carmina forest, yanko, loake capitol), mam raczej wąska stopę z nieco podniesionym podbiciem.

3. Macie jakieś wskazówki, porady, wnioski dotyczące tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Servetch napisał:

3. Macie jakieś wskazówki, porady, wnioski dotyczące tego modelu?

Nie, ale radzę przymierzyć. Mam 3 pary loafersów C&J i rozmiarowo to były trzy porażki. Najpierw kupiłem rozmiar 8, długie kopyto (nominalnie noszę 8.5, ale przy wydłużonym kopycie mieszczę się w 8). Obecnie te buty są jak skarpeta, ale rozchodzenie wymagało jakichś dwóch lat intensywnego używania. No to kolejne kupiłem 8.5 i tu zdziwienie, są luźne - nie spadają z nogi, ale wyraźnie lepszy byłby rozmiar 8. Wszystkie trzy pary kupiłem okazyjnie i nie mogłem wymienić.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.