Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Crockett & Jones


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hupio napisał:

Zastanawiam się nad zakupem loafersów Boston (tych tutaj: Boston Burgundy Cavalry Calf | Crockett & Jones – Crockett & Jones EU (crockettandjones.com) ) 

Zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest skóra hmm... lakierowana, pokryta plastikową powłoką, a przez to słabo oddychająca i generalnie nie nadająca się do butów letnich?

Co do kopyta, to nie znam 314, natomiast stosunkowo szerokie kopyta c&j, to 341 (tu masz loafersy sydney i teign) oraz 325 (cavendish).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam loafersy C&J i mierzyłem kiedyś model Boston w swoim normalnym rozmiarze i nie mogłem zmieścić stopy (oczywiście na siłę nie próbowałem) - zdecydowanie jest to najkrótszy but, trzeba brać większy rozmiar, raczej o połówkę, ale tu już zgaduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 09:07, musa19 napisał:

@Zajac Poziomka, nie wiem, czy to nie przez kooperację z Bergiem? Swoją drogą ostatnio Berg oferował sprowadzenie butów w sporo niższej cenie, niż wynikałoby to z aktualnego kursu walut.

Z tego co mi odpowiedział ich support, otworzyli sklep dla tych krajów, w których wcześniej popularny był mail order, z Polski mieli bardzo mało zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
5 godzin temu, bratdominik napisał:

Ładne buty. Moore wkrótce będą znów dostępne. Poza tym można je szukać w jednym miejscu w UE.

Po różnych perypetiach z AS, jakoś straciłem do nich serce.

4 godziny temu, DeanM napisał:

@musa19 możesz proszę podać jakie aktualnie mają ceny w Bergu?

2390 Pembroke, 2490 Swansea - takie ceny były "na metce".

 

2 godziny temu, MarkizDeSade napisał:

Nigdzie ich nie widzę na stronie, zamawiacie je przez telefon/mail ? Można później zamienić nietrafiony rozmiar ?

Zawsze zamawiam telefonicznie. Jeżeli dany model buta Berg ma w swojej ofercie, to jego sprowadzenie nic nie kosztuje i nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Przy butach, których nie ma w standardowej ofercie proszą o 10% zaliczki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krakowiak, to zależy od kopyta - nawet w obrębie tej samej marki, np. w C&J i Vass wygodne, pasujące na moje stopy buty mają w zależności od kopyta rozstrzał pół numeru. Gdybym miał jednak generalizować to jeżeli nie masz przesadnie szerokiego/wysokiego podbicia, buty w tym samym rozmiarze powinny być ok (oczywiście trzeba uwzględnić fakt, że niektóre osoby kupują, co do zasady, trzewiki o pół rozmiaru większe*).

*U mnie akurat, a propos C&J, trzewiki Islay i chukka Tetbury mam o pół rozmiaru mniejsze niż pozostałe buty tego producenta😜

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krakowiak napisał:

Dzięki za odpowiedź. Precyzując, chciałbym poznać odpowiedź dotyczącą kopyta 024 Loake (np. Chester) zestawionego z 341 C&J (Harlech) lub ew. 325 (Coniston). 
Może ktoś z Was użytkuje oba modele i podzieli się wrażeniami😊

Chester i Coniston mam w tym samym rozmiarze 10. Na długość są myślę, że w miarę podobne, ale Chester jest w czubku trochę szerszy i tym samym bardziej obszerny. Coniston jest na styk, myślę nad lekkim rozbiciem, ale niekoniecznie na długość, a bardziej na szerokość w czubku.

Wszystko trochę zależy od indywidualnej budowy stóp, palców itd.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.