Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Koval napisał:

Miśku,

fajnie, fajnie - ale co to za sroga mina?

Jakbym Cię nie znał to pomyślałbym, że właśnie idziesz haracz od pobliskich sklepikarzy zbierać... :twisted:

A daj spokój, trzecia godzina sesji, ile można tych zdjęć robić, który facet by to zniósł? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meander lubię brązy i ten garnitur jest świetny.

Ale zwróciłem uwagę na poziome marszczenia koszuli na wysokości obojczyków. U mnie pojawiają się one gdy noszę szelki i dla mnie jest to jeden z powodów rzadkiego ich używania. 

A może błędnie obwiniam za to szelki a problem tkwi w źle dopasowanej koszuli. Jak jest u Ciebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Awopiotr napisał:

@Meander lubię brązy i ten garnitur jest świetny.

Ale zwróciłem uwagę na poziome marszczenia koszuli na wysokości obojczyków. U mnie pojawiają się one gdy noszę szelki i dla mnie jest to jeden z powodów rzadkiego ich używania. 

A może błędnie obwiniam za to szelki a problem tkwi w źle dopasowanej koszuli. Jak jest u Ciebie? 

Wiesz co, to nie jest idealnie dopasowana koszula, faktycznie widać nadmiar w klatce. Dodatkowo chwilę wcześniej było jakieś ujęcie gdzie podnosiłem ręce w górę i lekko się zblokowała pod szelkami, także to jest częściowo ich "wina". Natomiast głównie to kwestia tego, że ja nie zauważyłem, że się zmarszczyła, fotograf nie dał znać i została nie poprawiona 🤨 Po dwóch i pół godzinie cykania fot, mogło się zdarzyć ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, laleczka napisał:

@nejfan Jak oceniasz garnitur z seersuckeru? Zakupiłem białe spodnie z tego materiału od poszetki i są bardzie cienkie i lekkie, na tyle że widać wszystko co noszę pod spodem :P Garnitur jest podobny?

Koszulę też masz z tego materiału?

Jak doa mnie mega fajny. Mam też te jasne spodnie i je faktycznie trzeba nosić z jasną bielizną. Natomiast ten garnitur jest jak dla mnie kwintesencją lata. Nie prześwituje ale jest na tyle delikatny że go nie czyć na sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mosze napisał:

Wg mnie, przenajmniej sądząc ze zdjęcia, materiał jest niezbyt "garniturowy", chyba zwykła bawełna byłaby lepsza. Moje pierwsze wrażenie było takie, że bardziej przypomina kombinezon roboczy. Oczywiście nie mam zamiaru Ciebie obrażać, po prostu wg mnie niezbyt pasuje.

Kora nadaje się też na pościel. 

Ciekawe, czy ten seersucker, to materiał, który swoją lekką trójwymiarową strukturę otrzymuje przez tkanie na przemian pasmami włókien o różnym napięciu (klasyk), czy obróbkę środkami, które go tak specyficznie marszczą (fake).
 

Osobiście nie miałbym problemu z noszeniem takiego jasnego garniaka w paski i ze znacznie szerszymi nogawkami. Lepiej jednak byłoby być senatorem w latach 1990tych.
 

Odnoszę to tylko do siebie. Kolega powyżej wygląda IMO świetnie w tym modnym zestawie. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zdjęcia nie oddają uroku tego materiału. Mam jasne (białe) i ciemne (granatowe) spodnie z tego materiału i w obu przypadkach wygląda on lepiej niż na zdjęciach (jedynie @poszetka.com dobrze oddała jak wygląda ten materiał). Oczywiście mówimy tutaj o mniej formalnym ubiorze.

Skoro są garnitury w przeróżne kraty to IMO ten też znajdzie swoje miejsce 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

Osobiście nie miałbym problemu z noszeniem takiego jasnego garniaka w paski i ze znacznie szerszymi nogawkami. Lepiej jednak byłoby być senatorem w latach 1990tych.

Garnitur z jasnej bawełny seersucker w paski to klasyka. Granatowy... no cóż kwestia gustu, mnie się nie podoba, według mnie ten kolor nie pasuje do typowo letniego i casualowego materiału. Tak samo raziłby mnie np. żółty czy czerwony smoking.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/22/2020 at 9:58 AM, nejfan said:

9356BCCF-3076-48D3-AABC-D529E83060A6.jpeg

Świetny garnitur, też się na niego skusiłem ale w wersji z brązowymi guzikami. Jest mega przewiewny i ultra lekki, Poszetka nie kłamała ;)

Panowie, kora korą, ale ten materiał nie ma nic wspólnego z prześcieradłami, a garnitur na żywo wygląda obłędnie. Dodam, że w SuSu też mają marynarki z kory. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Midlife-Crisis said:

Drogi Kamilu, jak nie ma, jak ma?  

Oczywiście, że ma! Może wyraziłem się nieprecyzyjnie, albo mnie źle zrozumiałeś :). Mam na myśli to, że kora pościelowa ma zazwyczaj zupełnie inną skale faktury, więc przez zmniejszoną skalę i ujednolicony kolor, ta kora z garnituru, zupełnie z pościelą się nie kojarzy. Przynajmniej ja to tak odbieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, phantom napisał:

Powoli chyba @Dignito przejmuje schedę po EoE, bo ich krawaty są coraz lepsze. Względem poprzedniej kolekcji, wyraźnie poprawiono symetrię wzoru i chyba wypełnienie, bo łezka wychodzi właściwie sama. Dzisiejszy zestaw na mniej przyjemne spotkanie:

@phantom dziękuję za miłe słowa. Faktycznie od poprzedniego sezonu zmieniliśmy bardzo dużo w naszych krawatach ale w zasadzie po co wierzyć mi na słowo jak można kupić i zakochać się od pierwszego zawiązania ;)!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.