Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wodzu napisał:

Kukliński & Kukliński - ten zestaw zasługuje na o wiele lepsze zdjęcia. 

IMG_20200503_113548.thumb.jpg.2ee7d42ef46a43cef9ea8fca8c300f33.jpg

Napisałbyś coś więcej o tym zestawie. Co od kogo. Koszula- dla mnie idealny kent długie wyłogi i odpowiedni rozstaw. Krawat pewnie z jedwabiu macclesfield, obowiązkowo z łezką☺. Marynarka z flaneli wygląda lepiej niż na manekinie. I chyba ciemno szare spodnie z tego samego materiału co marynarka? Idealnie w kant. Świetny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamilp napisał:

Napisałbyś coś więcej o tym zestawie. Co od kogo. Koszula- dla mnie idealny kent długie wyłogi i odpowiedni rozstaw. Krawat pewnie z jedwabiu macclesfield, obowiązkowo z łezką☺. Marynarka z flaneli wygląda lepiej niż na manekinie. I chyba ciemno szare spodnie z tego samego materiału co marynarka? Idealnie w kant. Świetny zestaw.

Dzięki!

Koszula Luxire, kołnierzyk zmodyfikowany przeze mnie (szczegóły znajdziesz w dedykowanym wątku dot. tej marki tu na forum). Krawat nieistniejącej już Embassy of Elegance z wełny challis, jeden z moich ulubionych. Marynarka jest z donegal tweerdu, a spodnie z wełnianego cavalry twillu (kolor to chyba taki typowy charcoal).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-fold z grenadyny... Z perspektywy czasu mój jedyny nietrafiony zakup w EoE. Szkoda, bo sam kolor i wykonanie jak zwykle rewelacyjne - ale węzłem pewnie mógłbym wbijać gwoździe ;) 

details_01_edited.thumb.png.c067b68b71d6c50c308c7d7aed7a64ec.png

* Andells
* Tyrwhitt
* Embassy of Elegance
* Poszetka
* Benevento
* Yanko X The Shine

shoes_01_edited.thumb.png.c27d6e84a649000a3a739b154171fa9f.png

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 09:45, blekit napisał:

Z początku marca.

78e2726a9647a2e18fcbd4f6bf8aeb886766e47c

details_01_edited.thumb.png.ca7130893859444d47051c2fcbb16686.png

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

shoes_01_edited.thumb.png.111b65f0dd05a5c0c4d4a4642b1fa800.png

* Polkap
* Dawid Kukliński
* Tyrwhitt
* Embassy of Elegance
* Poszetka
* TLB Mallorca

 

Śledzę cię od dosyć dawna i czasami zastanawiałem się dlaczego ktoś kto bardzo dobrze wygląda w marynarkach i garniturach z wieszaka bierze się za krawiectwo miarowe. Chyba po raz pierwszy (może drugi😉) mogę napisać (choć jestem kompletnym laikiem), że twój garnitur jest bespoke i wygląda jak bespoke. Świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.