Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.09.2020 o 09:08, Runior napisał:

Jestem pod wrażeniem tego, jak poprawiło się wyczucie stylu u młodzieży :). Uważam, że spodnie są najsłabszym elementem zestawu. Matowy czarny kolor, którego sam nie lubię, wygląda jeszcze gorzej zestawiony z butami na wysoki połysk. Na Twoim miejscu poszukałbym wełnianych spodni w Bytomu czy innej Vistuli. Powinno dać się wyrwać takie za ok. 200 zł, a całość wizerunku mogłaby sporo zyskać.

Bardzo Panu dziękuję za pozytywną opinię na temat mojego sposobu ubierania się, chcę sprostować tylko jedną rzecz. Buty, które nabyłem, zostały wykonane ze skóry licowej, nie były nabłyszczane. Ich zdjęcie wykonałem po powrocie do domu, po przemyciu ich mokrą chustką i mogło to wywołać wrażenie, o którym Pan napisał. 

Wracając do tematu spodni - przeglądałem oferty rzeczonych sklepów i mam na oku kilka par. Zastanawiam się jednak nad spodniami z zakładkami (moja Mama kiedyś mi je takie kupiła na przecenie w Tesco, mają nawet manszety, ale jako małolat nie chciałem w nich chodzić "bo mają za szerokie nogawki", dopiero po przypadkowym odnalezieniu ich na początku lata z przyjemnością przechodziłem w nich niemal całe wakacje, ale niedługo będę musiał z nich zrezygnować, jeśli z nich wyrosnę) i pragnę zapytać, czy zna Pan sklep, w którym możnaby takowe dostać we w miarę przystępnej cenie. Pytam, ponieważ w tej chwili nie dysponuję odpowiednią ilością pieniędzy na zakup pary sygnowanej renomowanymi markami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Michał Prokop napisał:

Wracając do tematu spodni - przeglądałem oferty rzeczonych sklepów i mam na oku kilka par. Zastanawiam się jednak nad spodniami z zakładkami (moja Mama kiedyś mi je takie kupiła na przecenie w Tesco, mają nawet manszety, ale jako małolat nie chciałem w nich chodzić "bo mają za szerokie nogawki", dopiero po przypadkowym odnalezieniu ich na początku lata z przyjemnością przechodziłem w nich niemal całe wakacje, ale niedługo będę musiał z nich zrezygnować, jeśli z nich wyrosnę) i pragnę zapytać, czy zna Pan sklep, w którym możnaby takowe dostać we w miarę przystępnej cenie. Pytam, ponieważ w tej chwili nie dysponuję odpowiednią ilością pieniędzy na zakup pary sygnowanej renomowanymi markami.

Czy widziałeś zaproszenie Poszetki kilka postów wyżej? Co prawda nie nosiłem ich chinosów, ale biorąc pod uwagę resztę asortymentu, trafienie ubrań tej jakości za parę groszy graniczy z cudem. Jeśli nie masz pewności, że będziesz "trzymał rozmiar" przez kilka sezonów, to moim zdaniem możesz odpuścić poszukiwanie ubrań z "wyższej półki" i ogranicz się do TkMaxx/Zalando/Yoox.

Ps. Stoję na stanowisku, że Internet zrównuje nas pod względem wieku i zwracanie się do innych per "Pan" nie jest potrzebne czy wymagane. Nie wiem, czy termin "netykieta" jest nadal w użyciu, ale sądzę, że dopóki nie zwracasz się do forumowiczów per "mordeczko" użycie formy drugoosobowej jest dopuszczalne :).

  • Like 7
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.