Jump to content
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Recommended Posts

Przez jakiś czas to całkiem możliwe. A przynajmniej w spodniach i butach które zmieszczą ortezę. Czas na wyprawę w meandry streetwearu default_wink.png

Albo w meandry odzieży vintage, jak SJC :)
0936b5e6043d6024a38fedeecbfbb6ea.jpg
  • Like 2

Dziś mam na sobie chyba najrzadziej zakładany przeze mnie krawat z grenadyny fina w kolorze gołębim. Jednak preferuję krawaty ciemniejsze od marynarki i koszuli.7c37c23eaed436302719bbc07dc104c3.jpg&key=0c151815dba36f176bdfaedec701e7d83403a5b8291c7bf20c8bc6aa20dbb255

• Like 4
  • Upvote 5

2 godziny temu, blekit napisał:

To już chyba wolę streetwear ;)

Przede wszystkim - szybkiego powrotu do zdrowia i formy!

Ja bym chyba jednak wybrał SJC... 😅

• Like 1

9 godzin temu, Karol G. napisał:

Kto zgadnie, co z H&M? :D

Trendowate spodnie w POW? Ten wzór to jedno z odkryć sezonu, szczególnie w tym i jeszcze wyższym stopniu ostrości. Gorzej będzie po sezonie. Będzie dziadkowy. 😩

Tak w ogóle ładny zestaw, ciekawe połączenie czterech krat  (jeśli grenadynę wziąć za kratę)

• Upvote 1

Dzisiaj:
received_732041613830875.thumb.jpeg.6f12dfeb64b62caaa3a14f9af14985d3.jpegreceived_2141750829197800.thumb.jpeg.5e776b1d0ec8b54eeb8116fe50030df1.jpegreceived_2770123513013666.thumb.jpeg.0405109c497d1865e87dd57a6fd00a84.jpegreceived_708940916152849.thumb.jpeg.0a40d1457d6e6949fcbb3897a48e2521.jpeg
Czy to marynarka od SuSu?
Podoba mi się jej długość.
Mam wrażenie, że to rozmiar long. Zgadza się czy tylko złudzenie przez zdjęcie? Przy jakim wzroście jeśli mogę spytać?

49 minut temu, michau napisał:

Czy to marynarka od SuSu?
Podoba mi się jej długość.
Mam wrażenie, że to rozmiar long. Zgadza się czy tylko złudzenie przez zdjęcie? Przy jakim wzroście jeśli mogę spytać?

@michau Cześć,

Marynarka to SuSu wełna + kaszmir E Thomas, rozmiar 50 bez poprawek przy 177 cm:)

• Like 1

Wydaje się ładnie, ale jakość zdjęcia jest taka, że trudno coś powiedzieć więcej. 

No chyba, że podpytam czy brak butów to standard przez cały tydzień czy tylko w niedzielę? 😀

A tak poważnie, to zawsze lepiej założyć buty do zdjęcia, szczególnie gdy się jest "pod krawatem". 

• Like 4
  • Upvote 3

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

Sądząc po zasobie biblioteki, to kolega nie jest ani prawnikiem, ani ekonomistą.

Grubo idziesz.

4 minuty temu, NieMy napisał:

Grubo idziesz.

Ależ nie, nie miałem takich zamiarów. Zawsze chętnie oglądam, jakie tytuły pojawiają się w tle. Niewiele widać, ale stawiam na historię. 

• Like 1

20 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Ależ nie, nie miałem takich zamiarów. Zawsze chętnie oglądam, jakie tytuły pojawiają się w tle. Niewiele widać, ale stawiam na historię. 

Strzał w dziesiątkę, która pozycja eliminuje mnie z grona prawaków XD?