Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawiłbym ułożenie poszetki bo wyglada jakby miała wypaść na drugim zdjęciu, ale za to łezka pięknie ułożona w krawacie. Często na Twoch zdjęciach widzę zagięcia na mankietach koszuli i zastanawia mnie czy je tak prasujesz czy nosisz non-iron CT? Nie wiem czy to poprawne ale jak cała koszula jest ładnie wyprasowana a koncówki mankietu są tak wygięte to burzy to trochę cała stylizacje. Nie chciałem żeby wyszło na hate posta ale ciekaw jestem przyczyny.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beny23 poszetka się wysunęła w samochodzie i zauważyłem to dopiero po zrobieniu zdjęcia. Raczej nie noszę non-iron, w ten sposób zazwyczaj prasuję koszule. Efekt lekkiego "kantu" (bo chyba o to Ci chodzi) na mankiecie mi za bardzo nie przeszkadza i dlatego najczęściej nie rozpinam ich przy prasowaniu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już zbyt intymne pytanie ;)

a jeżeli kogoś _naprawdę_ interesuje odpowiedz to musze rozczarować, bo nie mam pojęcia. Używam zwykłej kranowki.

Polecam steamer zamiast żelazka. W 2 minuty wyprasujesz koszule i spodnie bez zbędnego rozkładania deski i obawy o przypalenie. Polecam bo do prasowania które akurat lubię juz nie wrócę.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę sie sprawdza? Powiem szczerze, ze jakoś jestem sceptyczny do takich wynalazków.

Akurat to żaden wynalazek. Od wielu lat bardzo popularne są steamery w USA. To nie takie wcale małe urządzenie które wyglada jak parownik ze stelażem na ubranie. Tutaj przykład: http://www.amazon.com/Garment-Steamer-PurSteam-Powerful-Fabric/dp/B00JP45F7U/ref=sr_1_2?s=home-garden&ie=UTF8&qid=1442723365&sr=1-2&keywords=steamer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam steamer zamiast żelazka. W 2 minuty wyprasujesz koszule i spodnie bez zbędnego rozkładania deski i obawy o przypalenie. Polecam bo do prasowania które akurat lubię juz nie wrócę.

 

Benny, ale rozumiem, że nie mówisz o wyprasowaniu spodni w kant? Mam dość mocną stację parową i pozycji pionowej mogę co najwyżej rozprasować zagniecenia na marynarkach. Wydawało mi się, że te streamery sprawdzają się głównie w sklepach odzieżowych, do szybkiego pozbycia się zagnieceń z ubrań wyciąganych z folii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin, jaką mas tę stację parową, o jakich parametrach? Bo też o tym myślę.

Rzeczywiście to daje radę przy zagnieceniach marynarek (wełnianych, bawełnianych)?

Bo jakoś nie wierzę, by to spodnie (bawełniane chinosy, a tym bardziej wełniane w kant) czy koszule dobrze wyprasowało.

A marynarki po takim parowaniu są też zauważalnie odświeżone? Bo czytałem nieraz, że dzięki takiej parownicy można rzadziej do czyszczenia nosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.