Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 15 Listopada 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2018 Dzisiaj koncert polskich górali w Carnegie Hall 9 5 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 15 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2018 9 godzin temu, Karol G. napisał: Kto zgadnie, co z H&M? Trendowate spodnie w POW? Ten wzór to jedno z odkryć sezonu, szczególnie w tym i jeszcze wyższym stopniu ostrości. Gorzej będzie po sezonie. Będzie dziadkowy. ? Tak w ogóle ładny zestaw, ciekawe połączenie czterech krat (jeśli grenadynę wziąć za kratę) 1 Cytuj
Karol G. Opublikowano 15 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2018 A dziękuję. Tak, spodnie. Co ciekawe, mają 5 lat Cytuj
michau Opublikowano 15 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2018 Dzisiaj:Czy to marynarka od SuSu? Podoba mi się jej długość.Mam wrażenie, że to rozmiar long. Zgadza się czy tylko złudzenie przez zdjęcie? Przy jakim wzroście jeśli mogę spytać? Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 15 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2018 20 minut temu, Karol G. napisał: A dziękuję. Tak, spodnie. Co ciekawe, mają 5 lat H&m jest zawsze do przodu? Cytuj
phantom Opublikowano 15 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2018 49 minut temu, michau napisał: Czy to marynarka od SuSu? Podoba mi się jej długość. Mam wrażenie, że to rozmiar long. Zgadza się czy tylko złudzenie przez zdjęcie? Przy jakim wzroście jeśli mogę spytać? @michau Cześć, Marynarka to SuSu wełna + kaszmir E Thomas, rozmiar 50 bez poprawek przy 177 cm:) 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Midlife-Crisis Opublikowano 20 Listopada 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 20 Listopada 2018 6 13 Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 21 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 21 Listopada 2018 Szachy 3 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 21 Listopada 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 21 Listopada 2018 SuitSupply flanela Lazio ostatnia przymiarka 10 10 Cytuj
4inHand Opublikowano 22 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 22 Listopada 2018 Nowy płaszczyk DB w MTMie od MiMe z miękką, pięknie rolującą klapą 6 2 Cytuj
Awopiotr Opublikowano 25 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2018 Wydaje się ładnie, ale jakość zdjęcia jest taka, że trudno coś powiedzieć więcej. No chyba, że podpytam czy brak butów to standard przez cały tydzień czy tylko w niedzielę? ? A tak poważnie, to zawsze lepiej założyć buty do zdjęcia, szczególnie gdy się jest "pod krawatem". 4 3 Cytuj
De Lasalle Opublikowano 25 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2018 Może to dramat współczesnego chodzenia w gości? Założyć krawat czy zdjąć buty? 6 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 25 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2018 Sądząc po zasobie biblioteki, to kolega nie jest ani prawnikiem, ani ekonomistą. Dlatego na początek jest ok. Zestaw należałoby uzupełnić np. takim obuwiem: https://shopmiler.com/pl/obuwie/monki/buty-berwick-3637-brown Cytuj
NieMy Opublikowano 25 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2018 2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał: Sądząc po zasobie biblioteki, to kolega nie jest ani prawnikiem, ani ekonomistą. Grubo idziesz. Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 25 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2018 4 minuty temu, NieMy napisał: Grubo idziesz. Ależ nie, nie miałem takich zamiarów. Zawsze chętnie oglądam, jakie tytuły pojawiają się w tle. Niewiele widać, ale stawiam na historię. 1 Cytuj
wyro52 Opublikowano 26 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 26 Listopada 2018 20 godzin temu, Midlife-Crisis napisał: Ależ nie, nie miałem takich zamiarów. Zawsze chętnie oglądam, jakie tytuły pojawiają się w tle. Niewiele widać, ale stawiam na historię. Strzał w dziesiątkę, która pozycja eliminuje mnie z grona prawaków XD? Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Midlife-Crisis Opublikowano 26 Listopada 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 26 Listopada 2018 53 minuty temu, wyro52 napisał: Strzał w dziesiątkę, która pozycja eliminuje mnie z grona prawaków XD? Definitywnie skarpetki XD 10 Cytuj
wyro52 Opublikowano 26 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 26 Listopada 2018 2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał: Definitywnie skarpetki XD Zdradzają przy okazji mój monarchizm (sic!) ... 1 Cytuj
Bacio Opublikowano 26 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 26 Listopada 2018 52 minuty temu, wyro52 napisał: Zdradzają przy okazji mój monarchizm (sic!) ... Tradycje rodem z dworu Cesarza Japonii. 1 Cytuj
Beny23 Opublikowano 28 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 28 Listopada 2018 https://youtu.be/4UwhCWJlqkk 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 28 Listopada 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Listopada 2018 o KUŃ ! 7 3 Cytuj
Żorż Ponimirski Opublikowano 30 Listopada 2018 Zgłoś Opublikowano 30 Listopada 2018 Marynarka Cantarelli Knit (splot jak grenadyna grossa) Koszula polo SuSu Krawat Poszetka Poszetka MD Spodnie Levis 501 Chukka Thursday Boots Scout 2 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Milten Opublikowano 30 Listopada 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 30 Listopada 2018 6 6 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.