musa19 Opublikowano 8 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 8 Maja 2015 Bardzo mi się podobają faktury. Pozdrawiam. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. tieandi Opublikowano 8 Maja 2015 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 8 Maja 2015 Zestaw na jutrzejsze wesele koleżanki. 13 Cytuj
giacco Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 poszetka.com, super krawat. Czy to Waszej produkcji? Nie ma go w ofercie Waszego sklepu. pozdr. Ja mam łudząco podobny krawat profumo, więc może to taki sam Cytuj
Marcin_L Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 poszetka.com, super krawat. Czy to Waszej produkcji? Nie ma go w ofercie Waszego sklepu. pozdr. Jest na stronie, poszukaj. Rzeczywiście genialny, chyba się skuszę Cytuj
RadekM Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 Blękit, zestaw zdecydowanie na plus, ale osobiście zastanowiłbym się nad inną poszetką i zwężeniem mankietów koszuli. Cytuj
pawlik Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 Blekit, zrób w końcu zdjecie napisu za plecami za każdym razem próbuje doczytać co tam jest napisane i nijak się nie da. Btw. Skąd poszetka? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Cytuj
blekit Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 Poszetka od Poszetki następnym razem wrzucę napis Cytuj
kamilp Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 Zestaw na jutrzejsze wesele koleżanki. Może mi się wydaje ale czy zapięcie nie jest poniżej talii? Cytuj
Pooshek Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 Czyżby to był cytat z Szymborskiej : "In every tragedy, an element of comedy is preserved. Comedy is just tragedy reversed". Smaczki z tła są często równie ciekawe jak prezentowany strój 3 Cytuj
pawlik Opublikowano 9 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2015 Bystre oko. Albo dobra znajomość cytatów Szymborskiej Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Cytuj
TheMatthew Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Pierwsze zdjęcia w nowym gronie. Czekam na sugestie... Cytuj
Whitesnake Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Czas założyć krawat dla mężczyzn i wziąć w swoje ręce prasowanie spodni . Poza tym, całkiem składnie. 2 Cytuj
TheMatthew Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Dziękuję za uwagi. Właśnie tak wyprasowane odebrałem z pralni :/ trzeba poprawić. A krawat.. Faktycznie może czas na zmianę Cytuj
michau Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 zwężeniem mankietów koszuli. Potrzebuję tego w jednej z koszul. Robił to ktoś z Was? Krawcowe z punktów 'poprawki krawieckie' ogarną temat? Cytuj
Servetch Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Jeśli chodzi o niewielką korektę (1-2 cm) można przeszyć guzik. Powoduje to przekoszenie rozcięcia, ale da się z tym żyć. Nie wiem jak się robi zwężanie profesjonalnie, bo trzeba przecież coś zrobić z fizeliną. Cytuj
michau Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Właśnie tak teraz sobie z tym poradziłem ale gdy zapięcie jest na dwa guziki to słabo to przekrzywienie wygląda. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. zw1920 Opublikowano 10 Maja 2015 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Dzień wyborów 13 Cytuj
Johnny Opublikowano 10 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 Nie podobają mi się te kwadratowe ramiona, ale to kwestia gustu (bliżej mi do Neapolu niż do Londynu), poszetkę zmieniłbym na białą lniana. Tak wiem, jestem nudziarzem. Ogólnie zestaw poprawny i udany. Wyróżnia się na tle czerwonych spodni i fikuśnych krawatów. 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. maciato Opublikowano 10 Maja 2015 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 10 Maja 2015 16 Cytuj
Aron Opublikowano 11 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 11 Maja 2015 Zestaw na jutrzejsze wesele koleżanki. Bardzo ładny zestaw. Czy to jest "normalna" marynarka? Ciężko dostrzec kieszenie i guziki wydają się być dość blisko siebie. A może to tylko kwestia zdjęcia. Cytuj
Hargin Opublikowano 11 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 11 Maja 2015 @Aron - na "normalną" nie wygląda - szczególnie z uwagi na poprzeczny szew, ale mam wrażenie (sądząc po zdjęciu), że jest dość krótka jak na np. żakiet (dodatkowo zapięcie na dwa guziki). Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.