Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Blueloafers, dzięki za tą grenadynę z shantungu! Szukam takiej ale bordowej!

...i poszedł w nadzieji, że takową mają ;)

A zestaw mega super!

Haha dzieki! ;-)

Moze cos takiego: http://www.shibumi-berlin.com/Ties/7-Fold-Shantung-Grenadine-Silk-Tie-Burgundy-Handrolled::1489.html

albo moze kolor sliwkowy: http://vandafineclothing.com/store/neckties/639-plum-white-dot-shantung-grenadine.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowo. Taki urok "dłubanego" zdjęcia, aby oddać możliwie najlepiej kolor garnituru. Żółty z poszetki występuje we wzorze paisley krawata (niebieskie elementy do garnituru). Na żywo nie wyglądało bardzo źle, a drugi raz sie raczej nie powtórzy w takiej konfiguracji z uwagi na mnogość opcji dostępnych :-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JD! dzieki! Przyznaje ze kroj jest juz w tym modelu dopracowany. Czekam wlasnie na 2 kolejne pary tym razem z tkanin VBC, Skarpetki, no coz, mialy byc niebieskie nawiazujac do marynarki. Mysle ze sa dobre ;-)

Super zestaw i skarpetki wg mnie fajnie pasują kolorystycznie.

PS. Jaki jest Twój zamysł w szyciu spodni MTM? Rozmiar, jakość materiałów?

Pytam z ciekawości, bo wiem że mieszkasz w Londku, a tam jest pod dostatkiem dobrych spodni RTW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu typowo letni zestaw.

 

marynarka: Suitsupply, 100% len bez podszewki

spodnie: mtm od Luxire, 100% len, oliwkowa zielen

koszula: mtm od Luxire, bawelna seersucker

krawat: Vanda Fine Clothing, jedwab drukowany bez podszewki

poszetka: Drake's, len

buty: Laszlo Vass, kopyto F, granatowy zamsz

wow, spodnie robią robote.

brakuje mi wystających mankietów koszuli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw i skarpetki wg mnie fajnie pasują kolorystycznie.

PS. Jaki jest Twój zamysł w szyciu spodni MTM? Rozmiar, jakość materiałów?

Pytam z ciekawości, bo wiem że mieszkasz w Londku, a tam jest pod dostatkiem dobrych spodni RTW.

 

Zamysl jest taki: dopasowanie, mozliwosc wlasnego projektu zarowno pod katem tkaniny jak i detali oraz w duzej mierze cena. Nigdzie w Londynie nie dostane takich spodni RTW w tej cenie, musialbym zaplacic przynajmniej 3-4 razy tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.