Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dziś, ale miałem na sobie ;)

To na razie czysta "surówka", wersja pierwotna, robocza. Kilka rzeczy będzie wyciętych, kilka dodanych, nałożone filtry i popełnionych kilka innych zabiegów. Materiału jest sporo wiec praca dopiero się zaczyna.

No i przede wszystkim muszę "ogarnąc" jakoś zakończenie, bo w ogóle go nie ma. :/

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 stopnie w Londynie i piekny sloneczny dzien. 

Marynarka: Suitsupply Havana

Spodnie: mtm od Luxire, letnia welna od Dugdale

Koszula: mtm od Luxire, bawelna seersucker

Krawat: knit od Shibumi

Poszetka: lniana z nowej kolekcji Poszetki

Buty: para ktora wygralem w konkursie Instagramowym marki Andres Sendra

Swietne buty!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut w temacie, ale proszę nie szczędzić surowych komentarzy - dobrze wiedzieć, nad czym trzeba popracować. Marynarka się jakoś dziwnie uniosła przy robieniu zdjęcia...

 

DSC01619.JPGDSC01617.JPG

 

PS. Z za krótkiej marynarki i kiepsko umiejscowionego górnego guzika zdaję sobie sprawę, ale jak już kupiłem, to próbuję (póki co) nosić. ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rzecz gustu a nie zasad, ale nie skordynowałbym tak kolorystycznie krawata i koszuli. Są (w uproszczeniu) różnymi odcieniami jednego koloru i trochę IMO się gryzą.
Ja osobiście unikałbym łączenia oranżu z czerwienią czy różem i odwrotnie. Tym bardziej, że na poszetce masz jeszcze inny, kolejny odcień czerwono-pochodnych :)
Podoba mi się natomiast zestawienie materiałów :)
Może spróbuj zamienić koszulę na gładką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rzecz gustu a nie zasad, ale nie skordynowałbym tak kolorystycznie krawata i koszuli. Są (w uproszczeniu) różnymi odcieniami jednego koloru i trochę IMO się gryzą.

Ja osobiście unikałbym łączenia oranżu z czerwienią czy różem i odwrotnie. Tym bardziej, że na poszetce masz jeszcze inny, kolejny odcień czerwono-pochodnych :)

Podoba mi się natomiast zestawienie materiałów :)

Może spróbuj zamienić koszulę na gładką?

Zgadzam się z giacco.

Np. Granatowy krawat. To takie najprostsze rozwiązanie. ;)

Chyba też inną poszetkę bym Ci polecił. Taką, która bardziej odróżniałaby się od marynarki.

Ale ogólnie kierunek mi się podoba.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.