Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post w tym temacie i mam nadzieję, że będzie więcej powodów, aby coś tutaj od siebie dorzucić. Cały pierwszy tydzień matur wyglądał tak:

KU7S78E.jpg?1

Dziś ostatni egzamin z fizyki, więc trochę luźniej:

eDmQNqG.jpg?1

Czy to nie jest marynarka Suitsupply ;) ? Jeśli tak to jak Ci się nosi po czasie :D

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, marynarka Suitsupply ;)

Czy można wiedzieć jaki to model? Byłoby świetnie móc zobaczyć ją na Tobie w całości. Jest szansa?

Swoją drogą gratuluję (mam nadzieję, że wyników również). Gdyby choć garstka maturzystów nosiła się w ten sposób... Skr przywracasz wiarę w młode pokolenie. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wiedzieć jaki to model? Byłoby świetnie móc zobaczyć ją na Tobie w całości. Jest szansa?

Swoją drogą gratuluję (mam nadzieję, że wyników również). Gdyby choć garstka maturzystów nosiła się w ten sposób... Skr przywracasz wiarę w młode pokolenie. Brawo!

Dzięki za miłe słowa. Zdjęć całej sylwetki nie posiadam, ale na dniach postaram się coś pstryknąć. Model to Napoli Navy Plain jak się nie mylę, kupiony od Wallyego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wiedzieć jaki to model? Byłoby świetnie móc zobaczyć ją na Tobie w całości. Jest szansa?

Swoją drogą gratuluję (mam nadzieję, że wyników również). Gdyby choć garstka maturzystów nosiła się w ten sposób... Skr przywracasz wiarę w młode pokolenie. Brawo!

Jest to Neapoli Blue Plain, nie wiem czy dokładnie ten model jest jeszcze w sprzedaży, natomiast podobny tutaj: http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-blue-faux-uni/P3761.html?start=7&cgid=Suits&prefn1=styleFit&prefv1=Classic-Napoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest zapinana na jeden guzik ale stojka jest wyzsza niz standardowa zarowno z przodu jak i z tylu kolnierzyka. To mtm od Luxire z recznym wykonaniem

 

 

Ostatnio taką z wysoką stojką i cutaway przymierzałem, lecz zapinaną na dwa guziki i muszę przyznać, że to chyba ten wariant koszuli, który od dawna szukałem. Wygląda to wszystko (krawat+właśnie taki kołnierzyk+szyja) potężnie, pewnie i zdecydowanie, IYKWIM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taką z wysoką stojką i cutaway przymierzałem, lecz zapinaną na dwa guziki i muszę przyznać, że to chyba ten wariant koszuli, który od dawna szukałem. Wygląda to wszystko (krawat+właśnie taki kołnierzyk+szyja) potężnie, pewnie i zdecydowanie, IYKWIM. 

Stojka ma wymiary, z przodu przy guziku: 2.8575cm i z tylu 4.6cm. Dlugosc kolnierzyka (skrzydelek) to prawie 9cm (3.5 cala). Do dlugiej szyi sa idealne, a ciezko takie znalezc RTW.

Btw co to jest IYKWIM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally

 

Bardzo fajna stylizacja, mógłbyś konkretnie napisać co to za model SS i skąd krawat i koszula? :) Z góry dziękuję. 

Śpieszę z pomocą :)

Marynarka to: http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-blue-plain/C848.html?start=9&cgid=Jackets

 

Bardzo sobie chwalę model Havana, co prawda wymaga u mnie skrócenia rękawów, ale filozofia marynarki, która nosi się niemal jak sweter jest mi bardzo bliska :) Koszula to Nils Sundstorm, 50% len/bawełna - dostępna w Van Grafie (ich marka własna). Krawat to wełniany knit kupiony w eleganckipan.pl - widzę, że jeszcze mają go w sprzedaży więc podaje link http://eleganckipan.com.pl/krawaty/299-bordowy-welniany-krawat-z-dzianiny-knit.html

 

Na marginesie okulary to już ponoć niemodne Wayfarery (bo zbyt popularne :D ), natomiast mam je od 4 lat i nie przewiduję abym w nadchodzących latach kupił jakąś inną parę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za uwagi, jaki krawat najlepiej by pasował?

 

Wzór do przyjęcia, ale zamiast "śledzia" jakiś szerszy krawat (pokazanie węższej końcówki w ten sposób nie nawiązuje do dobrych włoskich wzorców - jest zbyt oczywiste i nachalne).

 

WoDzu słusznie zauważył, że klapy są zbyt wąskie, co przy Twojej sylwetce kieruje wrażenia artystyczne w kierunku "bal wiecznego maturzysty z wieczorówki" - inaczej mówiąc "dorosły facet = dorosły garnitur" :)

 

Koszula - wspomniane wcześniej za małe patki kołnierzyka, a mankiety chowają się do rękawów marynarki. Mam też podobne wrażenie, że garnitur jest zbyt dopasowany w talii (mimo uniesienia ręki z telefonem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.