Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór do przyjęcia, ale zamiast "śledzia" jakiś szerszy krawat (pokazanie węższej końcówki w ten sposób nie nawiązuje do dobrych włoskich wzorców - jest zbyt oczywiste i nachalne).

WoDzu słusznie zauważył, że klapy są zbyt wąskie, co przy Twojej sylwetce kieruje wrażenia artystyczne w kierunku "bal wiecznego maturzysty z wieczorówki" - inaczej mówiąc "dorosły facet = dorosły garnitur" :)

Koszula - wspomniane wcześniej za małe patki kołnierzyka, a mankiety chowają się do rękawów marynarki. Mam też podobne wrażenie, że garnitur jest zbyt dopasowany w talii (mimo uniesienia ręki z telefonem).

Dzięki wielkie za uwagi, garnitur w takim razie pójdzie do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za uwagi, garnitur w takim razie pójdzie do wymiany.

 

Podpatruj męskie blogi na TumbIr (polecam szczególnie http://sprezzaturaeleganza.tumblr.com- wyłapują najciekawsze wpisy) lub zdjęcia na Pinterest. Łatwiej wyrobić sobie pogląd na to w co celować. Dobre wykroje masz na SuitSupply, nie najgorsze w Bytomiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - posiłkuję się opinią zadowolonych forumowiczów i zdjęciami ze strony. Osobiście nic z Bytomia nie mam. Z ciekawości, masz może link do tego modelu? Ciekawy jestem jak zaprezentowali go na stronie sklepu? Nie jest to przypadkiem jakaś linia "studniówkowa", z węższymi klapami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - posiłkuję się opinią zadowolonych forumowiczów i zdjęciami ze strony. Osobiście nic z Bytomia nie mam. Z ciekawości, masz może link do tego modelu? Ciekawy jestem jak zaprezentowali go na stronie sklepu? Nie jest to przypadkiem jakaś linia "studniówkowa", z węższymi klapami? 

To jest dokładnie ten model:

 

http://www.bytom.com.pl/garnitury,garnitur-be1-01-50a-221-k-3331-16670-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie korzystniej prezentuje się na zdjęciu z manekina. Myślę, że decyzja o zwrocie słuszna. Jeśli zapłaciłeś za niego kwotę pokazaną w linku, to sugerowałbym rozważenie zwrotu. Za 1200zł z SuitSupply dostaniesz duuuuużżżżoooo lepszy garnitur. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie korzystniej prezentuje się na zdjęciu z manekina. Myślę, że decyzja o zwrocie słuszna. Jeśli zapłaciłeś za niego kwotę pokazaną w linku, to sugerowałbym rozważenie zwrotu. Za 1200zł z SuitSupply dostaniesz duuuuużżżżoooo lepszy garnitur. 

Na zwrot już za późno bo użyty, ale mimo to spróbuję kupić SS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak pisałem, widziałem tylko to co na stronie Bytomia - a tu chyba trudno dyskutować, że wyglądają więcej jak przyzwoicie (w skali polskich marek). Nie zaglądam do ich salonów od jakiegoś czasu...żyje mi się z tym dobrze :) Stąd też nie mam zdania na temat "górnego guzika" (notabene Napoli z SS też ma przesunięty górny guzik i słabo to widać na zdjęciach katalogowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.