Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

czy jest ktoś z Was w stanie polecić jakiś sklep internetowy, w którym mogę zamówić spodnie garniturowe (do marynarki) na wymiar? 

Znalazłem coś takiego:

https://www.tailorstore.pl/catalog/category/index/category_id/1434 (tutaj akurat chinosy, ale jak coś to też jestem zainteresowany uszyciem chinosów)

https://mmsuits.pl/spodnie-na-miare/spodnie-madrid

https://suitsquare.pl/spodnie-na-miare/spodnie-royal

ale nie wiem jak jakość. 

Będę wdzięczny za wszelkie info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie odlecieli z cenami. Jak ktoś ma bardzo niestandardowe wymiary to może jest to opcja godna rozważenia. Ja kupuję RTW i przerzuciłem się na Charles Tyrwhitt, za 200-350 złotych można kupić bardzo przyzwoite wełniane spodnie. Leżą na mnie lepiej niż Benevento (RTW, nie korzystałem z opcji MTM).

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień dobry!

Swego czasu kupiłem w sklepie Miler piękny, zielony krawat, który szybko stał się ulubioną częścią mojej garderoby. Niestety krawat zginął mi podczas biznesowej podróży. Odtworzyłem trasę, krok po kroku, ale bez skutku. Nikt go nie znalazł.

W związku z tym, nieśmiało chciałem zapytać czy macie pomysł gdzie taki krawat można jeszcze znaleźć? W sklepie Miler nie ma już niestety ani jednej sztuki. Może inny producent? Albo ktoś z forumowiczów trzyma w szafie i chciałby odsprzedać?

Będe bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę jak mógłbym taki krawat ponownie zdobyć.

11d420eaa48b416ec35684a133148cc8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

zdaję sobie sprawę że pytanie jest banalne, ale może dzięki temu szybko zamkniemy sprawę. Czy moglibyście pomóc w wyborze ubrania na tę nieszczęsną (z uwagi na powszechność pytań) studniówkę?

Jeśli chodzi o garnitur (smoking i inne, jak na ten wiek/status, ekstrawagancje odrzućmy na początku), zastanawiam się czy zamawiać z Suit Supply czy szukać czegoś sensownego w Bytomiu i jemu podobnych sklepach. Czasu nie jest dużo i wiem że pewnie trzeba będzie poprawiać u krawca, ale wg. strony, SuSu wysyła garnitury w cztery dni, a wyglądają one nieco lepiej. Jeśli się pomierzę, to raczej nie przestrzelę rozmiaru, prawda? Chyba zdecyduję się na granatowy, z uwagi na uniwersalność, oraz brak szczególnej chęci wyróżnienia się z tłumu (taniec walca połączonego z polonezem nie jest moją mocną stroną). Polecacie któryś konkretny model?

Tak, nie podałem zakresu. Chodzi mi o garnitur którego nie założę raz, ale będzie dobry na inne okazje, ale jednocześnie zachowując rozsądek: 2000 za garnitur blogera raczej odpada. W zależności, czy będzie to 1500 czy 600 zł, albo poproszę ojca o sfinansowanie (generalnie głupio by mi było wyskoczyć z czymś rzeczywiście drogim), albo zapłacę z oszczędności, traktując to jako swego rodzaju inwestycje. Także, jeśli ktoś zechce przedstawić dwie opcje, w dwóch przedziałach, będzie świetnie.

Z butów zdecydowałem się na czarne oksfordy Berwicka, odpowiednia półka cenowa. Przejdę sie do macaroniego, gdyż nie chcę źle trafić z rozmiarem. Mam białą lnianą poszetkę, więc nie będzie raczej potrzeby zakupu nowej. Zamówię muchę z poszetki (wydaje mi się, że większość/wszyscy będą w muchach, nie krawatach), choć nie jestem pewien którą (mam bordową, również od nich, lecz z tym 'zapięciem', a obawiam się lekkiej śmieszności takiej 'wiązanej muchy).

Z góry dziękuję,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania. Da się znaleźć trencz nieco dłuższy od tych dostępnych na Zalando? Taki, żeby sięgał co najmniej do kolan. Ideałem oczywiście byłby płaszcz kończący się gdzieś w połowie łydki, ale na to nawet już nie liczę. Budżet to ok. 500 zł. Zostaje tylko polowanie na używane Burberry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.