Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Problem

Mam pewien problem. Marynarki strasznie marszczą się w ramionach, a właściwie na samej górze, robią się fałdy lub fałdki(zależnie od marynarki).

Po raz pierwszy zauważyłem coś takiego na marynarce z SH po wypraniu jej w pralni chemicznej - dałem sobie spokój, gdyż SH i mogę sobie podarować.

Potem kolejna marynarka, też SH - dałem sobie "siana"

Dziś, dramat - na mojej ulubionej szarej marynarce, pojawiły się zmarszczki na lewym ramieniu(na prawym ich nie ma)

Jestem trochę skołowany. Gdyż w sprawie pierwszej marynarki, rozmawiałem o tym problemie z Rolandem i wyjaśnił mi, co może być tego przyczyną.

No, ale dziś zostałem niemile zaskoczony. Marynarka nowa, założona 6-7 razy, zawsze miała minimum dzień przerwy, nie prana w pralni, a tu takie coś.

Marynarki też nie są na mnie, ani za duże, ani za małe. Trzymam je na szerokich wieszakach.

Jakieś pomysły? Co może być przyczyną, jak temu zaradzić? Jak ew. "naprawić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ludzie, czy używanie butów bez skarpetek ale z wymienną, możliwą do prania wkładką równa się szybsze zużycie butów? Pytam, bo wszelakie możliwe do zakupu loafer-socks spadają mi z pięt, każde w każdym rozmiarze. A boczne części stopy pocą się również. Mam na zmianę sporo par butów (średnio 1 para używam co jakiś tydzień) więc częste użytkowanie im nie grozi, ale jednak wolę je pielęgnować, niż niszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam w Wawie szewca, co w rozsądnej cenie wymienia fleki w taki sposob, aby na obcasie pozostała guma (plastyk) z kawałkiem skóry. Ktoś polecił mi zakład na Hożej, ale trafione, jak kulą w płot...

Polecam Kamińskiego na Nowy Świecie w pawilonach ,lecz na przystępna cenę nie ma co liczyć ,na jakość i zadowolenie -napewno .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazłem dzisiaj w tk maxxie ładne buty szyte techniką goodyear (tak przynajmniej jest napisane na podeszwie).

Przymierzyłem, i to co mnie zdziwiło - but ma podeszwę wyprofilowaną w sposób który narysowałem:

Dołączona grafika

Tak jak zaznaczyłem strzałką można wykonać stopą taki ruch do tyłu i oprzeć się wtedy na samym obcasie.

Czy to normalne/poprawne?

---

O, znalazłem te buty - marka Chapman&Moore, takie jak te:

http://www.tkmaxx.com/content/ebiz/tkma ... _large.jpg

tylko granatowe.

Czy są warte ~350 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.