Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że temu gościowi na zdjęciu nie wystarczyło wełny na spodnie...

dwurzędówka klubowa w z takiej wełny, krawat, koszula winchester z kołnierzykiem na spinkę i dżinsy do tego?

nie bardzo to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że z jasno szarymi wełnianymi spodniami ten zestaw wyglądałby lepiej, ale to jest propozycja z branży bardzo fashion a nie classic, więc i tak na +.

Po za tym zauważ, że jest to ciemny denim, bez przetarć, zaprasowany w kant. Dla eksperymentujących może to być ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stacjonarnym sklepie w Szczecinie mogę dostać spinki węzełki? Potrzebuje ich na poniedziałek, więc sklepy internetowe nie wchodzą w grę. Z góry dzięki za pomoc.

Mam wrażenie, że ostatnio jak chodziłem po sieciówkach to mi się gdzieś rzuciły w oczy. Spróbuje w House, Reserved, New Yorker, albo Van Graaf.

Ew. pozostaje spróbować poszukać w Vistuli, Bytom(Galaxy) i Próchnik(Galaxy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ani węzeł, ani klasyczny skrót. Ktoś poradził sobie w prosty sposób ze sporym nadmiarem paska. Wolny koniec został zawinięty na szlufce i dwukrotnie owinięty wokół samego siebie. To się trzyma kupy, nawet luźno owinięte, bo i tak faktycznie nie pracuje - znajduje się za klamrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem koszulę Borrelli (tak z ciekawości, zresztą upolowałem dość tanio), no i metka zaleca pranie w 35 stopniach. Ki czort? Gdybym miał pokrętło w pralce, próbowałbym położenia pośredniego, ale mam przyciski - czyli 30 albo 40. Czy oni we Włoszech mają inne pralki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie niczym - obie to wody toaletowe z tym, że w zasadzie woda kolońska to woda toaletowa o konkretnym zapachu, tyle, że w Polsce nazwa ta funkcjonuje już jako powszechna dla niemal wszystkich wód toaletowych (podobnie jak np "adidasy" na buty sportowe czy "karimata" na maty piankowe do spania (a pochodząca od nazwy pierwszej takiej maty: karrimat, producenta karrimor).

Z kolei woda po goleniu ma kompozycję zapachową męską (podczas gdy woda kolońska jest/była jak byśmy to teraz nazwali: unisex). Być może mają też teraz jakieś domieszki pielęgnujące skórę jak napisał AG, ale szczerze wątpię czy 80% alkohol może jakkolwiek pielęgnować skórę (alkohol ma głównie ściągnąć skórę, odkazić podrażnienia i utrwalać zapach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.