Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Giacomo de Taglia napisał:

Oczywiście że nie to samo. Wiskoza powstaje z celulozy (drewna), wiec jest poniekąd naturalną tkaniną. Niezależnie od materiału, ten kubrak jest brzydki. Kubrak, bo ani to kurtka, ani płaszcz. Tkanina pewnie szybko się zeszmaci.  

Czemu się zeszmaci jak w połowie jest ze sztucznej tkaniny, taką kiepską jakość ma Lancerto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szybkie pytanie odnośnie butów (wrzucam tutaj bo w dziale buty nie ma wątku szybkie pytanie) Zakupiłem niedawno (jeszcze 14 dni na zwrot) w buty berwicki 3010 i takie spękanie jest z boku. Jest ono dość widoczne, jednakże skóra tego buta wydaje się dość twarda. Moje pytanie czy to jest naturalne? Czy takie marszczenie powstało drogą zagięcia buta bo ktoś przymierzył czy jednak jest to kwestia mankamentu skóry i wymieniać? 

 

 

 

Inked20210309_225719_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie,

Czy zna ktoś jakiś sklep, markę, konkretny model okularów przeciwsłonecznych, których szerokość całej oprawki mieści się w okolicach 150mm?

Mam prostokątną twarz o mocno zarysowanej szczęce, która na dodatek jest dosyć szeroka. Przeszukałem wstępnie sklepy i większość sięga góra 140-paru mm. Do tej pory miałem Solano, które mają jakieś 148mm i wciąż wyglądają na zbyt małe./

Czy da radę w rozsądnych pieniądzach (<500 zł) znaleźć jakieś Aviatory / Wayfayery w rozmiarze > 148mm?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności pozostają klasyczne fity od Brooks Brothers - tam naprawdę nie brakuje miejsca w pasie. Do nabycia w butiku Madison na Placu Bankowym, można też wysyłkowo (mailem, telefonicznie). W ostateczności, bo ceny dość zabójcze. Zakładam też, że niemiecko brzmiące brandy w P&C czy vanGraaf mogą być obszerne w classic fit, ale to do sprawdzenia, kiedyś tak bywało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Karol Mateusz napisał:

Potrzebuję szybko kupić koszulę rozmiar około 42, ale bardzo szeroka w pasie. Przychodzi Wam do głowy jakikolwiek masowy sprzedawca w Polsce? Bytom i Wólczanka zbyt wąskie.

Sprawdź Willsoor i Kastor, ale jakościowo to leżą koło Wólczanki;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.