Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Panowie, ostatnio czekałem na lniane spodnie 2 miesiące, aż się lato skończyło... Także wiem na co się piszę, zamawiając w tej firmie po raz kolejny. Jednak jakość jest świetna, zarówno flaneli, jak i odszycia. Więc jestem skłonny czekać do przyszłej zimy 🤣...

Ale, jeśli spodnie od MT są porównywalne, to wolę nie czekać, stąd moje pytanie :)

Może ktoś wie, jak się różnią krojem? Przykładowo wysoki stan w w Benevento jest dla mnie idealny, natomiast mam doświadczenie, że często "wysoki stan" okazuje się jedynie podwyższonym stanem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś, bazując na swoich egzemplarzach, które podszewki w Suitsupply sa w 100% z cupro? 

Interesują mnie głównie granatowe (9688, 197) i szare (219, 83). Support twierdzi, że wszystkie są z cupro a potem okazuje się ze np. Ta z kodem 9680 to 35% poliester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta para byłą po prostu mierzona (na mój gust trochę "za bardzo") i zwrócona przez poprzedniego klienta. Jak Ci to przeszkadza to możesz oddać, masz do tego prawo i masz prawo domagać się pary nie śmiganej funkiel nówki prosto z fabryki. Pytanie w jakim celu te buty były kupione - czy do chodzenia czy do postawienia w gablocie do patrzenia.  Ja bym zostawił, ale też nie odesłałbym butów w takim stanie. Pokaż zdjęcie podeszwy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek4321

Możesz też pisać do supportu w sprawie obniżenia ceny w związku z widocznymi śladami używania. Przedmówcy mają rację, po pierwszym wyjściu te buty i tak będą tak wyglądały.

Jest jedna rzecz, z której powodu ja bym te buty oddał lub też nie więcej kupował Berwicków. Złamanie na toe cap. Nie mogę tego zdzierżyć i unikam jak ognia.

PS:Na mojej jedynej parze trzewkiów od Berwick pojawiło się na lewym bucie i już z tym żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem widziałem jak ludzie mierzyli buty w salonie w KB, to zastanawiałem się, czemu obsługa na to pozwala. Chodzenie po całym salonie, zrzucanie butów za pomocą drugiego... No ale cóż - klient nasz pan... Tylko potem te buty do kogoś właśnie idą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję skutecznie rekoloryzować moje berwicki (zdarta farba tu i tam, ale skóra trzyma się pięknie), a nie mam ochoty samemu się bawić tymi kosmetykami. U kogo polecacie sensowne usługi? Widzę, że totalne patynowanie robią klasycznebuty za 350 złotych, ale nie wiem, czy to odzwierciedla sytuację rynkową. Naprawdę nie da się butów po prostu pofarbować ponownie poniżej 200 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, flozbi napisał:

@Piotrek4321bardzo porządną podeszwa. Przy okazji ma ktoś podeszwę od JR w Berwickach? Jeśli tak to jak się spisuje? Kiedyś KB dostarczyło mi złamane buty, ale zapłaciłem za nie 30% mniej, dla mnie to było zrozumiałe.

Mam Rendenbacha w Shoepassion ze skóry jelena, myślę, że się niczym nie różnią.

Bardzo dobra podeszwa, lepsza od "standardowych" skórzanych,, takich jak w Loakach albo Shoepassion. IMO dorównuje jakością temu portugalskiemu kruponowi, który stosuje Januszkiewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.