Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie jak wyżej, ino naście razy mniej poszetek ;-) Trzymam wszystkie w jednym z pudełek, w których jedną z nich kupiłem (i była tam rozłożona). Raczej luźno wrzucone. Czasem wpadają pod żelazko, żeby pozbyć się natrętnych zagnieceń. Jak składałem to zawsze potem miałem widoczne miejsca, gdzie była złożona i jakoś tak zaprzestałem procederu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście do poszukiwań niedrogiej marynarki do codziennych chinosów i jeansów. Tym razem poszedłem za radą i przeglądnąłem MD na allegro. Oto co mnie zainteresowało i prosiłbym o opinię, albo o wskazanie drogi, jeśli poniższe propozycje nie są trafione

1. http://allegro.pl/massimo-dutti-marynarka-szara-bawelna-len-46-i5318469275.html

2. http://allegro.pl/massimo-dutti-nowa-marynarka-granatowa-46-i5384566476.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kieszeniami cofam, źle spojrzałem - kieszenie są normalne.

Ta granatowa to raczej rzeczywiście marynarka garniturowa, nie blezer. Wszystko zależy od Twojego stylu i dodatków; wielu z nas nosi takie marynarki na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero na początku przygody z nieco bardziej eleganckim stylem, na etapie koszuli, chinosów i brogsów :) Dlatego mam wątpliwości co do takiej marynarki jak ta granatowa, mimo, że pewnie byłaby idealna na wieczorne wyjście. Na początek szukam czegoś luźniejszego. Rozumiem, że ogólnie obie są w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzę to aktualnie w moim rozmiarze na allegro z nakładanymi kieszeniami od MD znalazłem jedynie coś takiego, ale kolor mi raczej nie odpowiada:

http://allegro.pl/marynarka-massimo-dutti-rozm-46-nowa-bawelna-braz-i5405162394.html

Poczekam jeszcze i spróbuję znaleźć coś innego.

 

A jaka jest jakość lnianych i bawełnianych marynarek od Mango? Warto w ogóle się nimi interesować? Na jakie inne marki warto zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaka jest jakość lnianych i bawełnianych marynarek od Mango? Warto w ogóle się nimi interesować? Na jakie inne marki warto zwrócić uwagę?

 

Jak kiedyś Styleman napisał na forum: jedyne dobre mango, to owoc :)

 

Miałem w rękach jedną marynarkę tej firmy i niestety nie mam dobrych wspomnień. Jak zależy Ci na czasie, to możesz poszukać czegoś w Peek&Cloppenburg lub Royal Collection, czasem na wyprzedażach trafiają się w miarę sensowne. 

 

Choć MD na Allegro to chyba obecnie najlepsza relacja jakości do ceny.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki Mężczyzna, ale lepiej, zamiast na stronę (o którą swego czasu była tu niezła burza :P ), udać się do sklepu stacjonarnego w Warszawie obok Dworca Centralnego. W cenie, jeśli dobrze pamiętam, ok. 60-70 zł dostaniesz krawat, który nie będzie poliestrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.