Krzysiek_W Opublikowano 27 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 27 Października 2020 29 minut temu, Sir Well Endowed napisał: To są five-pocket czy spodnie szyte z denimu? benevento Cytuj
Tanatos70 Opublikowano 27 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 27 Października 2020 6 godzin temu, Sir Well Endowed napisał: @Meander@Tanatos70To są five-pocket czy spodnie szyte z denimu? To takie denimowe chino raczej. Denim lżejszy niż w typowych dżinsach. Jakaś nieznana mi bliżej "włoszczyzna" z wieszaka z Peeka czy innego van Graafa- Ecer Icon. Bardzo przyzwoite. Cytuj
Meander Opublikowano 29 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 29 Października 2020 W dniu 27.10.2020 o 12:05, Sir Well Endowed napisał: @Meander hmm, okej, ale jak to jest uzupełnione? Ja myślę, że @Tanatos70 pozamiatał i zamknął temat To są five-pocket czy spodnie szyte z denimu? @Sir Well Endowednie do końca rozumiem, o jakie uzupełnienie chodzi? Cytuj
Sir Well Endowed Opublikowano 29 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 29 Października 2020 @Meander odzieżowe oczywiście Co jeszcze do tego zakłada, jak komponuje zestaw. Cytuj
Jakub84 Opublikowano 29 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 29 Października 2020 W dniu 26.10.2020 o 11:18, marcinh napisał: Co sądzicie o zaprasowaniu spodni jeansowych w kant ? Czy ktoś może już przerabiał temat ? Do tej pory spotykałem się z tym tylko i wyłącznie w ramach ciekawostki (Levis Sta-Prest) i kojarzyło mi się z cowboyami albo skinheadami. Ostatnio trafiłem na takiego instagramera modowego: https://www.instagram.com/masahiro.t1988/ i ma tam sporo luźnych stylizacji z jeansami zaprasowanymi w kant, które przykuły moją uwagę. Np taka: Z góry dzięki za poradę Odgrzeje temat. Co sadzicie o tych spodniach? https://sklep.4gentleman.pl/pl/p/Spodnie-dzinsowe-Soprano-z-zakladkami-niebieskie/240 Mi się podobają jeśli chodzi o polaczenie tkaniny z kantem, ale mam wątpliwości co do proporcji (krok jest chyba za nisko) Cytuj
Maciej78 Opublikowano 30 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 30 Października 2020 Zdecydowanie za nisko. Wydaje mi się, że z dalszej odległości będą przypominać joggery. Cytuj
Wazzzap Opublikowano 30 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 30 Października 2020 I jeszcze te zakladki do tego slabo wygladaja. Cytuj
pablocito Opublikowano 30 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 30 Października 2020 Moim zdaniem są ok. Wydaje mi się, że to nie krok jest nisko tylko biodra obszerne i tak się to układa na zdjęciu. Ja bym nosił. 1 Cytuj
Sir Well Endowed Opublikowano 30 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 30 Października 2020 Najlepsza rada, zamówić zdalnie (przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni), przymierzyć, wrzucić zdjęcia na forum Cieszyć się albo zwracać Cytuj
Meander Opublikowano 30 Października 2020 Zgłoś Opublikowano 30 Października 2020 @Sir Well Endowed bardzo różnie, trudno tu jakoś szerzej to opisać. Od popoverów, przez koszule we wzory (głównie prążki w mniej formalnych wydaniach), czasem jakieś OCBD i marynarka tweedowa. Taki sensowny casual, z przebłyskami smart-casualu, czyli w sumie styl jaki wszyscy w firmie preferujemy i w jaki skręca cała marka. 1 Cytuj
Jakub.B Opublikowano 4 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 4 Listopada 2020 Czy warto próbować bawić się w przerabianie (poszerzanie) tego płaszcza? Pod płaszczem jest założona marynarka, bez wygląda dużo lepiej. Czy raczej nie ma na to szans? Cytuj
pablocito Opublikowano 5 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 5 Listopada 2020 Poszedłbym do krawca, spytał po pierwsze, czy się da, po drugie za ile i wtedy bym się zastanawiał, czy warto. Cytuj
astaroth Opublikowano 5 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 5 Listopada 2020 10 godzin temu, Jakub.B napisał: Czy warto próbować bawić się w przerabianie (poszerzanie) tego płaszcza? Pod płaszczem jest założona marynarka, bez wygląda dużo lepiej. Czy raczej nie ma na to szans? Co to za płaszcz? Fajny Cytuj
Jakub.B Opublikowano 5 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 5 Listopada 2020 22 minuty temu, astaroth napisał: Co to za płaszcz? Fajny https://suitsupply.com/pl-pl/men/coats/plaszcz-polo--granatowy/J796.html Wziąłem rozmiar 50. Niestety nie ma już 52, żeby sobie porównać. Zastanawiam się, czy płaszcz i tak nie będzie zbyt ciasny, żeby zapewnić komfort termiczny. 1 Cytuj
DeanM Opublikowano 5 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 5 Listopada 2020 @Jakub.B ile masz wzrostu i jaki standardowo nosisz rozmiar marynarek? Cytuj
Jakub.B Opublikowano 5 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 5 Listopada 2020 182-183cm, standardowo mam marynarki 50 (SuSu, Poszetka). Mam jedną 52 od ZR ale była mocno przerabiana. Cytuj
PatrykZ Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 Panowie, W przyszłym roku, o ile sytuacja nie wymusi zmiany, czeka mnie kilka wesel. Zamierzam więc zakupić z tej okazji nowy garnitur. Z pozoru wybór wydaje się dość łatwy - granatowy jednorzędowy garnitur powinien być zarówno odpowiedni do okazji, jak i bardzo uniwersalny do użycia w przyszłości. Jednak... Jednak rok później sam biorę ślub, na który chciałbym założyć właśnie elegancki granatowy garnitur, szyty na miarę, który posłuży mi kilka dobrych lat. Dublowanie zakupów moim zdaniem mija się z celem, stąd pytanie do Was. Jaki garnitur inny niż klasyczny granatowy jednorzędowiec mógłbym być dobrym wyborem? Myślałem też o zakupie na własny ślub smokingu, jednak ceremonia rozpoczynać się będzie planowo przed godziną 18, w miesiącu wiosenno-letnim. Serdecznie dziękuję za wszelkie porady. Cytuj
lubo69 Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 Uszyj garnitur ślubny teraz. 2 4 Cytuj
kamizelka Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 3 minuty temu, PatrykZ napisał: Jaki garnitur inny niż klasyczny granatowy jednorzędowiec mógłbym być dobrym wyborem? Odpowiedni będzie również grafit. Poza tym możesz pomyśleć o jakimś subtelnym mikrowzorze (np. krata PoW) albo o innej strukturze materiału (typu hopsack, tropik itp.). Na marginesie - formalny garnitur może mieć również dwa rzędy 1 1 Cytuj
pablocito Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 Uszyj garnitur ślubny teraz.Tylko trzeba to uzgodnić z wybranką. Istnieje gdzieniegdzie tradycja, że na ślub (przynajmniej ten pierwszy) należy założyć nowy garnitur. Moja żona (mimo, że druga i też sama z odzysku, ślub cywilny i skromne letnie garden party dla najbliższych przyjaciół i rodziny) nie chciała nawet słyszeć o „starym” garniturze. Mówię serio. W pewnych sytuacjach wypada uszanować czyjeś nawet bzdurne przesądy. Cytuj
PatrykZ Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 14 minut temu, pablocito napisał: Tylko trzeba to uzgodnić z wybranką. Istnieje gdzieniegdzie tradycja, że na ślub (przynajmniej ten pierwszy) należy założyć nowy garnitur. Moja żona (mimo, że druga i też sama z odzysku, ślub cywilny i skromne letnie garden party dla najbliższych przyjaciół i rodziny) nie chciała nawet słyszeć o „starym” garniturze. Mówię serio. W pewnych sytuacjach wypada uszanować czyjeś nawet bzdurne przesądy. Zarówno Wybranka jak i ja sam wychodzimy z podobnego założenia Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 6 minut temu, PatrykZ napisał: Zarówno Wybranka jak i ja sam wychodzimy z podobnego założenia Bylebyś nie dobierał koloru koszuli do sukni. 4 Cytuj
Stormont Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 A ja mówię inaczej. Kup coś niedrogiego, ale przyzwoitego na tych kilka wesel, a uszyj coś fajnego dla siebie. Nawet jeśli to będą 2, a nie 4 wesela, to garnitur, zwłaszcza na cudzym weselu, przeżyje naprawdę dużo. Rosołek wylany na spodnie czy obtarcie podczas tańczenia to tylko najmniejsze z doświadczeń, które zaaplikujesz ubraniu na tym polu bitwy. Na pewno są tu osoby, które bywają co sezon na tylu weselach, na ilu ja byłem w życiu, ale myślę, że potwierdzą. 1 Cytuj
pablocito Opublikowano 8 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 8 Listopada 2020 Czyli mówisz to samo. Na cudze wesela jeden, a na własne drugi. Może ten pierwszy faktycznie grafitowy, albo w nieco mniej formalnej fakturze, a ten drugi - garnitur wizytowy z prawdziwego zdarzenia? 1 Cytuj
Stormont Opublikowano 9 Listopada 2020 Zgłoś Opublikowano 9 Listopada 2020 Tak, to samo, co Ty : ) Pozdrawiam! 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.