Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

"japonki" pisane z małej litery to błędnie napisane określenie na mieszkankę Japonii.

 

Jeśli rzeczywiście dbasz o poprawność językową, proponuję "małą literą" zamiast "z małej".

 

 

Do reszty:

garnitut to Suitsuppy Lazio, chcę zamówić Washington, który w tym samym rozmiarze ma centymetr więcej w ramionach i zastanawiam się czy nie będzie za szeroki. Jeśli dobrze kojarzę, to ramiona są elementem trudnym to poprawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"japonki" pisane z małej litery to błędnie napisane określenie na mieszkankę Japonii. Nie znam takiego obuwia, jestem na BwB.

 

Nie wiem gdzie jesteś i jakie znasz obuwia ale w 10 sekund to porządnie sandałów (mam nadzieję, że takie obuwie znasz) nie założysz, co dopiero coś eleganckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie jesteś i jakie znasz obuwia ale w 10 sekund to porządnie sandałów (mam nadzieję, że takie obuwie znasz) nie założysz, co dopiero coś eleganckiego.

 

Ja loafersy założę w 7,2 sek przy użyciu łyżki, bez liczenia czasu potrzebnego na wyciągnięcie ich z pudełka. Z resztą, EOT, nie śmiecimy tu więcej.

 

 

Jeśli rzeczywiście dbasz o poprawność językową, proponuję "małą literą" zamiast "z małej".

 

Ty kolego to powinieneś uderzyć się w pierś i przyznać się, że gołe stopy były tutaj nie na miejscu. No ale jednak "negatyw za negatyw", choćbyś tu goły tyłek pokazał, którego widok by zraził wielu z nas. Coś się zatraciło u tych ludzi...

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że brązowe podwójne monki są jednak zbyt formalne do chino i jeansów? swego czasu miałem fazę na nie, ale po tym jak pooglądałem masę stylizacji oraz przymierzyłem takowego, stwierdzam że znacznie lepiej wyglądają z garniturem niż w luźnej stylizacji.

 

Podobnież się zastanawiam nad brązowymi lotnikami, ale już raczej jasnobrązowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kolorze/stopniu formalności tego krawata? Ładny?

Znalazłem w szafie przy weekendowych porządkach. To szeroki Lantier (błyszczący jedwab "hand made") sprzed paru dobrych lat. Na plus, że ładnie się wiąże. 

Zdjęcie w dużym zbliżeniu, żeby lepiej oddać kolor.

post-6388-0-95209600-1465195669_thumb.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przeleżał swoje zwinięty w szafie, więc z pewnością wymaga odświeżenia. No własnie, dziwny ten wzór w połączeniu z błyszczącym jedwabiem. Też mi się wydaje, że biała tylko koszula + granatowa/szara marynarka. Do zestawów koordynowanych w ciąg dnia się nada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.