Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Mr. Vintage pokazywał ostatnio na swoim blogu zestaw z podobną marynarką w kratę z jeansami:

 

MrVintage-pl-Jedna-rzecz-na-cztery-sposo

 

Ubierz tą marynarkę z jeansami a sam się przekonasz czy pasuje czy nie. Zawsze możesz zrobić zdjęcie do oceny w wątku CMDNS. Nie bój się eksperymentować. Nie wszystko musi od razu wychodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johnny: domyślam się, że pytanie od rozkompletowanie padło w związku z planami zakupu garnituru :)

 

Skala trudności zgrania tej marynarki z jeansami jest duża, bo wymaga trafienia z pasującymi odcieniami niebieskiego. W mojej ocenie zbyt duże ograniczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Vintage pokazywał ostatnio na swoim blogu zestaw z podobną marynarką w kratę z jeansami:

 

Zwróć proszę uwagę na materiał. Ta marynarka z Tallindera to bardziej flanela (?) niż gładka wełna z SuSu. Przydałyby się też nakładane kieszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest wykonany z lnu, więc myślę, że może się udać, szczególe z chinosami. Nie jestem pewien, czy len będzie grał z wełną, ale to pewnie zależy od splotu/faktury konkretnej wełny.

 

EDYCJA:

Coś źle przeczytałem. Garnitur wykonany jest z mieszanki lnu i wełny. W każdym razie uważam, że zdekompletowanie może się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Szukam jakichś w miarę eleganckich butów na upały, lżejszych niż brogsy. Co sądzicie o butach Vistula Cyprus? Dzięki promocji można je teraz kupić za ~350 zł:

http://vistula.pl/buty/buty,id-74374

A może macie jakieś inne propozycje? Boat shoes mnie nie przekonują, optycznie znacznie skracają stopę.

o86xefp90slk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga. Jeżeli dużo chodzisz, to zastanawiam się, czy w ogóle kupno driving mocs to dobry pomysł. Te buty nie należą do wygodnych, głównie ze względu na szczątkową podeszwę. Czuć nierówności pod stopami. Może jednak kierunek loafersów byłby lepszy, są w miarę eleganckie, a jednak lżejsze niż pełne buty sznurowane. Pod kątem wygody, z tego rodzaju butów, dla mnie najlepsze są buty żeglarskie, bo dodatkowo mogą mieć amortyzowaną wkładkę pod piętą, szkoda, że je odrzucasz :).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć skarpetki +10 sekund, założyć buty +10 sekund. Oczekujesz, że ktoś poświęci na odpowiedź pewnie minutę lub więcej, gdy Tobie nie chciało się nawet poświęcić nawet głupich 20 sekund na lepszą prezentację swojej osoby.

Na plus - pytałeś o marynarkę, ale założyłeś spodnie. Brawo! :)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie byłem w Japonii wiec nie ręczę za Japonki, ale Polki zakładają w 10 sekund.

 

Również nie byłem i nie wiem, ale wiem, że japonki pisane z małej litery to na pewno nie mieszkanki Japonii tylko rodzaj lekkiego obuwia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.