Jump to content

[Polska] Bytom

Recommended Posts

Dzieki wszystkim za podpowiedzi i sugestie. Mam ten sam problem co Ciasteczkowy - zdjęcia są tylko z wieszaka a nie na modelu.

Podobają mi się marynarki Lancerto&Mr Vintage- jednak niestety spotkało mnie to czego się obawiałem - marynarki są za krótkie. Ceny teraz są naprawdę dobre a ja jestem na bardzo wstępnym etapie "elegancji"więc dopuszczam odchylenia od wzoru - ważne dla mnie jest by marynarka mi się podobała i dobrze na mnie lezała a to już jest wyzwanie.

A może znacie firmy które oferują dość dobre marynarki w cenie poniżej 1000 zł. Najlepiej Polskie - fajnie by było wesprzeć nasza firmę.

• Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Albo taki Sosnowiec... z miękką konstrukcją i lekkim wypełnieniem ramion.

Słabe jakieś te nazwy, Radom, Wałbrzych... ba może nawet Czeladź, byłyby bardziej chwytliwe.

I tak i nie. Przykład Próchnika pokazuje, że obok całkiem przyzwoitych produktów sprzedawane są w tych samych cenach buble, o czym nie każdy klient wie i ludzie to kupują kierując się wyłącznie znaną

Posted Images

11 minut temu, ciasteczkowy napisał:

Z czystej ciekawości - na ile można ocenić proporcje marynarki w z grubsza niewiadomym rozmiarze na podstawie zdjęć "na wieszaku"?

Z grubsza można to wywnioskować z proporcji między długością marynarki a długością rękawów. Na yooxie to jedyny sposób oceny długości marynarki ;)

Jako, ze przerobilem ostatnio troche zakupow w sklepie Bytom to tylko dorzuce swoja opinie odnosnie jakości. Jakos jest bardzo nierowna.

Nie polacam produktow z logo z takim jakby ptakiem, bardzo niska jakosc, produkcja najprawdopodobniej chinska, fasony tez do bani.

Natomiast da sie znalesc wg mnie produkty co najmniej poprawne z bardzo dobrej jakosci materialow, produkowane w Polsce w dodatku w bardzo dobrej cenie.

Takze warto probowac.

Panowie od jakiegoś czasu szukam garnituru na swój ślub, zamówiłem ZR i niestety nie trafiłem z rozmiarówką, planuje jeszcze zamówić coś z SuSu, lecz przeglądałem ofertę Bytomia i czy któryś z tych 2 garniturów nadawał by się dla pana młodego ?

1. https://www.bytom.com.pl/p-bi0-01-01d-garnitur-florence

2.https://www.bytom.com.pl/p-bi0-02-06bbi0-03-26b-garnitur-geneva

• 3 months later...

[mention]XXD [/mention] mówiłem to trochę w przenośni, a miałem na myśli to , co koledzy: na pewno nie warto w pełnej cenie. Nawet nie dlatego, że to jakaś tandeta, tylko dlatego, że wiadomo, że ostateczną cenę za jaką będzie można kupić coś u nich można właśnie wyznaczyć przesuwając przecinek o jedno miejsce w lewo i mnożąc przez 1,5 no góra 2.

• 2 weeks later...