Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim za podpowiedzi i sugestie. Mam ten sam problem co Ciasteczkowy - zdjęcia są tylko z wieszaka a nie na modelu.

Podobają mi się marynarki Lancerto&Mr Vintage- jednak niestety spotkało mnie to czego się obawiałem - marynarki są za krótkie. Ceny teraz są naprawdę dobre a ja jestem na bardzo wstępnym etapie "elegancji"więc dopuszczam odchylenia od wzoru - ważne dla mnie jest by marynarka mi się podobała i dobrze na mnie lezała a to już jest wyzwanie.

A może znacie firmy które oferują dość dobre marynarki w cenie poniżej 1000 zł. Najlepiej Polskie - fajnie by było wesprzeć nasza firmę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ciasteczkowy napisał:

Z czystej ciekawości - na ile można ocenić proporcje marynarki w z grubsza niewiadomym rozmiarze na podstawie zdjęć "na wieszaku"?

Z grubsza można to wywnioskować z proporcji między długością marynarki a długością rękawów. Na yooxie to jedyny sposób oceny długości marynarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze przerobilem ostatnio troche zakupow w sklepie Bytom to tylko dorzuce swoja opinie odnosnie jakości. Jakos jest bardzo nierowna.

Nie polacam produktow z logo z takim jakby ptakiem, bardzo niska jakosc, produkcja najprawdopodobniej chinska, fasony tez do bani.

Natomiast da sie znalesc wg mnie produkty co najmniej poprawne z bardzo dobrej jakosci materialow, produkowane w Polsce w dodatku w bardzo dobrej cenie.

Takze warto probowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od jakiegoś czasu szukam garnituru na swój ślub, zamówiłem ZR i niestety nie trafiłem z rozmiarówką, planuje jeszcze zamówić coś z SuSu, lecz przeglądałem ofertę Bytomia i czy któryś z tych 2 garniturów nadawał by się dla pana młodego ?

1. https://www.bytom.com.pl/p-bi0-01-01d-garnitur-florence

2.https://www.bytom.com.pl/p-bi0-02-06bbi0-03-26b-garnitur-geneva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

[mention]XXD [/mention] mówiłem to trochę w przenośni, a miałem na myśli to , co koledzy: na pewno nie warto w pełnej cenie. Nawet nie dlatego, że to jakaś tandeta, tylko dlatego, że wiadomo, że ostateczną cenę za jaką będzie można kupić coś u nich można właśnie wyznaczyć przesuwając przecinek o jedno miejsce w lewo i mnożąc przez 1,5 no góra 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Dzisiaj wszedłem na stronę  https://www.bytom.com.pl/ pierwszy raz od dawien dawna i zapytuję: quo vadis Bytom?

Młodzieńcy mniej lub bardziej opaleni, wytatuowani bądź nie, z włosami tlenionymi, czasem z dłuższymi lub ostrzyżeni po wojskowemu, pokazują wdzianka opatrzone metkami marki Bytom. 

Zapytuję: gdzie jest klasyczna moda męska? Nie znając adresu strony, byłbym przekonany, że wszedłem do sklepu dla młodzieży, marki typu New Yorker...., przepraszam za aberrację ale więcej podobnych marek nie znam.

Ostatnio z ubraniem rzeczonej marki w sklepie miałem styczność ponad 2 lata temu, ale grzecznie i szybko odłożyłem bawełniane spodnie w miejsce, z którego je podniosłem. Materiał wyjątkowo nieprzyjemny, chociaż cena promocyjna -oczywiście.

Mam kilka marynarek i kilka par spodni sprzed 4-5 lat bytomskiej marki. Pamiętam jak zastanawiałem się, że jeśli poprawią konstrukcję marynarek, to może być lepiej. Materiały były niezłe jakościowo jak i kolorystycznie, podszewki z naturalnych materiałów.

Teraz już wiem jak płonne były moje nadzieje, jest gorzej i już wiem, że nawet odbić się nie ma od czego.

Jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie, bo może mam mylny ogląd sytuacji i jest jeszcze nadzieja?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to spostrzeżenia co do ubrań mam zupełnie przeciwne, gdy porównam poprzednie kolekcje. Marynarki nabrały bardziej klasycznych proporcji, wkłady nie są już tak kwadratowe, pojawiły się półpodszewki, guzik znajduje się zwykle niżej niż kiedyś. Zdarzają się bardzo fajne płaszcze z przyzwoitym składem, w poprzedniej kolekcji wprowadzili mniej oczywiste tkaniny jak sztruks. Oczywiście należy brać poprawkę na to, że kupować w Bytomiu opłaca się tylko na dużych wyprzedażach, ale moim zdaniem zdecydowanie warto - na koniec sezonu zwykle robię jakieś większe zamówienie i po przymierzeniu sporo ubrań zostaje ze mną. Biorąc pod uwagę całość jestem skłonny stwierdzić, że zdecydowanie zmierzają w lepszą stronę. Z koszulami mam problem, bo zawsze muszą iść do dość dużego taliowania, ale to groszowa robota. Natomiast mam marynarkę sprzed paru lat i w życiu bym jej więcej nie założył...

Kiedyś w ogóle nie było modeli, ubrania w sklepie online pokazywali na manekinach. Uważam, że prezentowanie odzieży na ludziach daje lepszy pogląd na to jak dana rzecz wygląda w rzeczywistości. Modele, którzy noszą te ubrania mają zapewne zachęcić właśnie młodzież do zakupów. W ogóle chyba cała grupa VRG postawiła na takie promocje - w Vistuli i Wólczance również bardzo podobnie wygląda prezentacja nowej kolekcji (jakiś flirt ze stylem preppy?). Czy to dobrze czy nie, to już raczej kwestia gustu, ale myślę, że nie ma co się zrażać, najlepiej by było coś zamówić w e-sklepie (prawie zawsze jest taniej niż w salonie) np. z poprzedniego sezonu, przymierzyć i najwyżej odesłać. Z kliku bądź kilkunastu zwrotów już u nich korzystałem i pieniądze przesyłali maksymalnie w tydzień po odebraniu zwrotu.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 21:53, Legresti napisał:

(prawie zawsze jest taniej niż w salonie)

Jak oglądałem na początku zimy płaszcz w salonie Bytomia to ekspedientka zaoferowała opuszczenie ceny do poziomu tej ze sklepu internetowego - domyślam się to jest reguła.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.