Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cześć forumowicze.

 

W związku z szalejącym koronawirusem wiele sklepów robi wyprzedaże. Znalazłem garnitur ciemnoszary w kratkę, taki mnie interesuje (klasyczne czarne się przejadły) w Bytom. Co sądzicie o tej marce? Wiem, że nie jest topowa lecz chodzę w garniturze od święta, dlatego nie chcę wydawać na niego sporej sumy (czy cena za niego też jest okazyjna?)

https://www.bytom.com.pl/p-bh2-01-41b-garnitur-snig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielu przed Tobą i po Tobie, wpadłeś na forum na chwilę nie tyle po opinię, ale po aprobatę własnego pomysłu. Nie polubisz tego garnituru, bo marynarka będzie się podnosić za każdym razem, gdy podniesiesz ręce. Ponieważ jednak i tak jest to lepszy pomysł niż garnitur czarny (a głównie dlatego, że bardzo chcesz ten garnitur, bo widzisz tylko cenę), można wziąć: cztery stówy to kosztują dobre spodnie.

  • Like 8
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubo69 widzę i cenę i styl, który jednak do mnie przemawia. W Bytom można dopasować garnitur do sylwetki, robią poprawki na miejscu, dlatego nie jestem pewny co do podnoszenia się marynarki. Nie chcę zaczynać kolekcjonowania swojej eleganckiej półki szafy od drogich garniturów, uważam że na początek budżetowe pozycje są dobre w każdym aspekcie życiowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena i styl do Ciebie przemawia to kupuj. Co do samej ceny nie sugeruj się dużą przeceną, ponieważ Bytom czy Vistula prowadzą strategie ciągłych przecen, przy mocno zawyżonych cenach wejściowych. Co do samego dopasowania nie wszystko da się poprawić na miejscu, a to że ktoś poleca te marki to nic dziwnego, ponieważ obstawiam, że dla dużej części społeczeństwa Bytom i Vistula to marki premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przymierzyć i sprawdzić. Bytom ma bardzo mocną konstrukcję (między innymi duże wypełnienia w ramionach), co nie wygląda dobrze na wielu typach sylwetek. Nie znaczy to że i na Tobie będzie wyglądać źle. Znam kilka osób, które w garniturach Bytom wyglądają OK. Jakość wykonania jak to z sieciówki, nic specjalnego. Z drugiej strony zachwalane przez wielu na forum Suit Supply oferuje podobną jakość wykonania ale mało kto na to narzeka bo mają ładne wykroje... 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xkoziol nie ma, ale jej narzeczony miał i nie narzekał, obydwoje byli zadowoleni bo jak wiemy kobiety zwracają uwagę jak ich mężczyźni są ubrani

Remii właśnie dla mnie nie premium, ale średnia półka - mogę się mylić ponieważ znawcą nie jestem

p_b tak, dlatego nie wierzę jak widzę w sklepach promocje -70%, chociaż zdażają się wyprzedaże sezonowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wywiązała się taka dyskusja nt Bytomia to skorzystam i zapytam. 

Co sądzicie o tym garniturze https://www.bytom.com.pl/p-bh1-01-79a-garnitur-royal ?

Materiał VBC 110' , szersze klapy, niższy guzik, taliowanie, zdaje się, że długość też odpowiednia. Mankamentem są za szerokie spodnie. 

530zl po zniżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Coś nowego - brak wkładów barkowych w Bytomiu. Jest to argument za tym, żeby się przejść do Bytomia i to sprawdzić. I tylko sprawdzić - jedno rozcięcie z tyłu oraz jej krótkość (lub długość rękawa - obydwa czynniki problematyczne) dyskwalifikuje ją całkowicie dla mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowa społeczność miała zwyczaj odradzania przykrótkich marynarek z bardzo wąskimi klapami i guzikiem na wysokości mostka. Teraz w czasach promocji spodni na sznurek relatywizuje się wszystko. Cena jest tak niska, że warto kupić. Ja bym nie kupił, bo wiem, że potem musiałbym ją nosić przez następne lata. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.