Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, guzik wypada ciut niżej niż zwykle w SuSu w "longach".

Długość marynarki... cóż. Ja mam 184,5 cm i na zdjęciu jestem bez butów. Rozmiar marynarki to 188 i jej długość jest "na styk".
Raczej ją oddam, bo poza długością, którą bym może przebolał, nie do końca odpowiada mi jej styl... chyba jednak preferuję "luźniejszą" havanę SuSu.

Wrzuciłem info, bo jakby ktoś chciał kupić coś z Bytom Heritage, to warto wiedzieć, iż marynarki są krótsze o rozmiar.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
19 godzin temu, Wianek napisał:

Co Panowie sądzicie o marynarce: https://www.bytom.com.pl/p-bh1-02-61a-marynarka-vicenza

Z kodem rabatowym RABAT30 wychodzi rozsądna cena. 

 

Tkanina na pierwszy rzut oka wygląda bardzo fajnie. To jest ich linia premuim z przed roku czy dwóch lat. Ja bym zamówił, żeby zobaczyć jak leży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chce się kupować w Bytomiu, to według mnie lepiej kupić za niższą cenę (koło 300zł) marynarkę z tkaniny renomowanego producenta, bo później i tak trzeba liczyć się z kosztem przeróbek krawieckich (skrócenie rękawów). Same marynarki mają specyficzną konstrukcję i nie każdemu może to leżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Wianek napisał:

Kto może być producentem tkaniny na tą marynarkę? 

Niestety nie ma informacji, jako że jest to Noblesse Oblige to na standardy Bytomia zakładałbym, że to jedne z lepszych tkanin. Chociaż niestety nie ma zasady. Ja ostatnio kupiłem z tej własnie kolekcji garnitur z dostawą do domu uszyty z tkaniny VBC, ale niestety tkanina tak się świeciła, że po pierwszej przymiarce od razu zdecydowałem, że do zwrotu. 

Cena (biorąc pod uwagę rabat) - 385 zł jest całkiem przyjemna. Jakby nie to, że mam już za dużo letnich marynarek w szafie to bym się nad nią zastanawiał (ale ja jestem zakupoholikiem) ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

On 3/23/2020 at 11:21 AM, Wianek said:

Panowie, polecam serie Noblesse oblige Bytom. Właśnie dostałem marynarkę Vicenza. Jest na pełnej podszewce ze 100% wiskozy. Producentem tkaniny (60%len i 40%wełna) użytej w marynarce jest Drago. 

Kupiłem trencz z kolekcji Noblesse Oblige i przychylam się do zdania kolegi. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.