Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam wszystkich :)
Panowie całkiem przyjemna promocja w Bytomiu - dodatkowe 20% do aktualnej promocji (jak to w polskich sieciówkach xD). Zdecydowałem się na taką marynarkę https://www.bytom.com.pl/p-bh1-02-55a-marynarka-piacenza
Włoski materiał - 51 / 49 wełna do lnu. Co sądzicie? Wydaje mi się, że całkiem niezła okazja, końcowo cena wychodzi niecałe 320zł. Do tego mam wrażenie, że akurat na mnie marynarki z bytomia leżą całkiem nieźle, choć zgodzę się, że te ramiona bywają różne. Niestety mój garnitur, który kupiłem w zeszłym roku ma je całkiem spore, no ale wtedy nie zwracałem na to takiej uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić dla siebie granatowy, uniwersalny garnitur w miarę dobrej jakości.

Myślałem o Vistuli. Dziś po drugiej wizycie w salonie w galerii Młociny bardzo się rozczarowałem kompletnym brakiem kompetencji sprzyjających tam młodych dziewczyn. Nie mówiąc o tym, że zupełnie nie potrafiły mi doradzić w doborze rozmiaru to nie wiedziały kompletnie po co stosuje się płótno z końskiego włosia w marynarkach. Nie specjalnie dobrze świadczy to o marce, gdy klient nie specjalnie interesujący się garniturami (ja), wie na ich temat więcej niż sprzedający...

Udałem się do Bytomia. Pani po 50tce i zupełnie inna jakość, szybko i sprawnie dobrała mj rozmiar podając kolejne modele marynarek.

To tak tyłem wstępu teraz do sedna, najlepiej leżał na mnie ten garnitur https://www.bytom.com.pl/p-bd0-01-07a-garnitur-bd0-01-07a

Co o nim sądzicie, o jego kroju, jakości materiału, kolorze? Jest dość ciemny, nada się na uniwersalny garnitur na większość okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Oglądałem/przymierzałem sporo płaszczy z nowej kolekcji i stwierdzam, że zdecydowanie szału nie ma. Wygląd bardzo okej, natomiast tkaniny (bardzo) cienkie, sprawiają wrażenie słabych, brak ocieplenia, przez co są to płaszcze na niezbyt chłodną wiosnę/jesień. Jeśli szukać płaszczy typowo na zimę to zdecydowanie bardziej polecam Vistulę - duże lepsze tkaniny i naprawdę porządne ocieplenie. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu jest teraz promocjs 2 koszule w cenie jednej. Wychodzi 280/2 = 140 zl za koszule. Chcialbym poznac Wasza opinie na temat koszul bialych/niebieskich z Bytomia, ktore sa sygnowane metka "bawelna dwuskretna". 100% bawelny, nawet przyjemne w dotyku.

Moje pytanie do koneserow jest takie: warto w tej cenie? Jak oceniacie jakosc? Nie mam zadnej koszuli z Bytomia jeszcze.

Sa to koszule z roznymi kolnierzami, przewaznie kent i np. Polwloski. Wzialbym sobie 2 biale z roznymi kolnierzykami na rozne okazje. Pytanie dodatkowe: jak krawat bedzie sie ukladal - w porzadku, bez problemow?

Dzieki wszystkim z gory za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około dwóch lat temu kupiłem niebieską i białą koszulę z kołnierzem półwłoskim, która była z bawełny dwuskrętnej, wtedy były w promocji i zapłaciłem około 100 złotych za sztukę. Pozytywną stroną jest bawełna „nawet przyjemna w dotyku”, a negatywy, które zauważyłem, to szerokść koszuli w przedramionach, które są ciasne i wyłogi kołnierza, które nie chowają się pod marynarką. 
 

Nie jestem koneserem koszul, ale moim zdaniem lepiej zamówić koszule od CT, dopłacić trochę  pieniędzy, ale mieć lepszy produkt. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koszulami z Bytomia jest naprawdę różnie. Kluczowe moim zdaniem to ZOBACZYĆ I PRZYMIERZYĆ JE W SKLEPIE. Trafi się i ładna bawełna egipska ale też i taka która gniecie się od samego patrzenia. Mnie spodobało się to, że była w miarę dopasowana i nie trzeba było wiele poprawiać maszyną do szycia (lekkie taliowanie po szwach bocznych). Co do kołnierzyków też bywa różnie. Są takie które się chowają i nieco krótsze. Mi to generalnie nie przeszkadza bo noszę koszule pod swetrem bez krawata. Podsumowując: najlepiej sprawdź je w sklepie "na żywo", jak się spodobają to je kup. Jak masz możliwość tylko przez internet to też kup zawsze masz możliwość zwrotu lub monitoruj cenę i czekaj na obniżki które na pewno jeszcze będą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 08:25, kamilp napisał:

Z koszulami z Bytomia jest naprawdę różnie. Kluczowe moim zdaniem to ZOBACZYĆ I PRZYMIERZYĆ JE W SKLEPIE. Trafi się i ładna bawełna egipska ale też i taka która gniecie się od samego patrzenia. Mnie spodobało się to, że była w miarę dopasowana i nie trzeba było wiele poprawiać maszyną do szycia (lekkie taliowanie po szwach bocznych). Co do kołnierzyków też bywa różnie. Są takie które się chowają i nieco krótsze. Mi to generalnie nie przeszkadza bo noszę koszule pod swetrem bez krawata. Podsumowując: najlepiej sprawd

Jest tak roznie, ze gdy kupowalem w sklepie firmowym i byla idealna, po praniu zmniejszyla sie o co najmniej rozmiar. 😄 Byla rowniez niesymetrycznie uszyta z tylu. 0.5 cm z jednej strony na plecach. Za koszule zaplacilem bodajze 280 lub 250zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, była jednak sytuacja kryzysowa.
Jeśli już "inwestować" w koszule w cenie około 100zł, to w TK można często odnaleźć coś ciekawego, a jakość wyższa od bytomia i innych sieciówek z modą męską.
Takie koszule leżały u mnie w mieście za stówkę https://www.gianniferaud.com/product/mens-100-cotton-slim-fit-shirt-white-twill/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Co sądzicie o najnowszej kampanii ze Szczepanem Twardochem? Mi osobiście zgrzyta trochę przesiadanie się z szytych na miarę garniturów od Zaremby w ciuch z sieciówki, ale muszę przyznać, że na zdjęciach wygląda to bardzo fajnie.

Zarembę tez nieźle reklamuje w „Królu” :). kampanii Bytomia nie widziałem. Nie mam telewizora i nie chodzę po galeriach handlowych, ale gdyby mi ktoś zapłacił pewnie niemałe pieniądze za ubranie się w dobrze dopasowany gajer Bytomia to tez bym go założył:).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzewam, żeby pan Szczepan na zdjęciach miał garnitur z wieszaka. Mnie w tych naszych krajowych markach, które sam już nie wiem czy się łączą czy nie, zawsze dziwi nieregularność. W każdej kolekcji trafiają się fajne ubrania, ale w większości to dalej wypchane poduszkami ramiona, koszule na cygańskie wesele, czy buty trumniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 19:29, blekit napisał:

Co sądzicie o najnowszej kampanii ze Szczepanem Twardochem? Mi osobiście zgrzyta trochę przesiadanie się z szytych na miarę garniturów od Zaremby w ciuch z sieciówki, ale muszę przyznać, że na zdjęciach wygląda to bardzo fajnie.

Pomysł fajny, bo Twardoch znany jest z zamiłowania do dobrych ubrań (co widać po instagramie, jest zresztą stałym klientem Zaremby) niemniej jednak kolekcja taka sobie mogli się bardziej postarać i pójść w coś mniej standardowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór Twardocha jako twarzy marki jest chyba nieco aspiracyjny. bo nie sądzę, żeby na co dzień nosił ich rzeczy. No ale świat reklamy rządzi się własnymi prawami i skoro Cindy Crawford może reklamować Reserved, to i Bytom może celować wysoko. Jestem bardzo ciekaw skuteczności kampanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem "promocyjnej" marynarki z serii Heritage.

Nie mogę przyczepić się do materiału czy jakości wykonania. To co na obrazku to rozmiar 188/100. Ramiona mają miękkie wypełnienie (w stylu SuSu Lazio). Klapy 9 cm.

Niestety Bytom nie byłby Bytomiem gdyby czegoś nie skopał. Marynarka w rozmiarze 188/100 ma 76 cm długości (bez kołnierza) - czyli długość odpowiednią dla rozmiaru 182/100.
Zupełnie nie rozumiem tego ruchu...

 

bytom188na100.thumb.jpg.04e1207256fd4a80e47a6fd53bd60a52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.