Skocz do zawartości

Męska fryzura


matrix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
W dniu 24.12.2017 o 15:14, metius napisał:

Koledzy poradźcie czym najlepiej trzymać w ryzach długie włosy. Takie 18 cm+. Do tej pory używałem Pomp & Co Hair Cream, ale już nie daje rady. Najlepsza byłaby jakaś pasta matowa - nie lubię błyszczących włosów.

Balman, ostatnio miałem okazję używać i rewelacja, a włosy mam obecnie dużo dłuższe.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Zamówiłem Layrite Cement Clay. Czyli coś co już znam - kiedyś używałem i byłem w miarę zadowolony, chociaż włosy miałem zdecydowanie krótsze. Balmain matt clay strong (o to Ci chodziło @h8r3d?) odpuściłem - nie znalazłem wielu informacji na necie, a cena wyższa od Layrite. Może następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, metius napisał:

Dzięki za pomoc. Zamówiłem Layrite Cement Clay. Czyli coś co już znam - kiedyś używałem i byłem w miarę zadowolony, chociaż włosy miałem zdecydowanie krótsze. Balmain matt clay strong (o to Ci chodziło @h8r3d?) odpuściłem - nie znalazłem wielu informacji na necie, a cena wyższa od Layrite. Może następnym razem.

Tak, dokładnie o to. Konsystencja jest podobna do wosku do wąsów i wystarcza na bardzo długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Męczyłem się latami. Kupowałem rzeczy, których nazw po dziś dzień nie jestem w stanie zapamiętać, nie mówiąc już w ogóle o sposobach działania. Not 4 me. Więc wziąłem maszynkę i ściąłem tak włosy, jak i brodę. 3 milimetry na głowie, 5 milimetrów na twarzy i dziękuję, pozdrawiam, koniec z problemami życia codziennego ;) Polecam ten stan ;)  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Od jakiś dwóch lat używam american crew i byłem dość zadowolony. Jako że się skoczył, kupiłem nowe opakowanie, wraz z kilkoma dodatkami, a przy okazji pojawila mi się reklama tigi bed head manipulator. Skusiłem się chyba ciekawym opakowaniem, ale po dzisiejszym odbiorze i sprawdzeniu, jestem zachwycony. Nie jest tak mocno kleiste co american crew, bardzo łatwo się układa, fryzura kształtuje się jak na jutubowych filmikach :) zobaczę co będzie dalej, ale to mi się podoba ;)

 

17615454_max.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Od jakiś dwóch lat używam american crew i byłem dość zadowolony. Jako że się skoczył, kupiłem nowe opakowanie, wraz z kilkoma dodatkami, a przy okazji pojawila mi się reklama tigi bed head manipulator. Skusiłem się chyba ciekawym opakowaniem, ale po dzisiejszym odbiorze i sprawdzeniu, jestem zachwycony. Nie jest tak mocno kleiste co american crew, bardzo łatwo się układa, fryzura kształtuje się jak na jutubowych filmikach :) zobaczę co będzie dalej, ale to mi się podoba ;)

Właśnie też mi się kończy American Crew. Dzięki za polecenie, sam wypróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja już od kilku lat używam pomad i generalnie wygląda to tak :

 

Są dwa główne rodzaje czyli pomady wodne i woskowe.

Wodne są łatwo zmywalne bo jak nazwa wskazuje ich podstawą jest  woda. Niestety albo stety tworzą skorupę na głowie zasychając.

Drugi rodzaj czy woskowe  są bardzo trudno zmywalne ( należy stosować specjalne szampony do zmywania pomad) ale ich zaletą jest to że nie tworzy się skorupa tylko mamy "normalne włosy"

Ja korzystałem i z jednych i drugich ale zdecydowanie bardziej wolę woskowe. To co mogę polecić po przetestowaniu chyba większości dostępnych u nas to :

 

Woskowe:

 

Schmierre Zombie special Edition - mocny chwyt i połysk ale jako że woskowa to nie skleja włosów i nie towrzy skorupy. Ładnie pachnie ale trudno się zmywa. Konieczny dobry szampon. O nich napiszę na końcu.

Reuzel Pink - pomada o mocnym chwycie , matowa. Zmywa sie jak powyższa.

 

Wodne:

 

Reuzel Blue - tworzy skorupę ale nie kruszy się nawet po całym dniu. Wysoki połysk

Uppercut Featherweight - to teoretycznie krem ale też na bazie wody. Tworzy bardzo delikatna skorupę  ma mocny chwyt i jest matowa.

 

To chyba tyle z moich doświadczeń

Co do szamponów do zmywania pomad to moim zdaniem numr jeden to  Reuzel Scrub shampoo .

 

No to tyle. Może komuś się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@artski

Schmiere jest mocne to fakt:)

Też lubię niebieskiego Reuzela, aczkolwiek ostatnio przerzuciłem się na delikatniejszy krem Pomp & Co. -> https://www.pomp.ie/collections/all/products/the-hair-cream-4oz-regular.

Zapach mi bardzo odpowiada. U mnie się sprawdza, ale mam raczej krótszą niż dłuższą fryzurę. Pomady też mają, ale nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również stosuję Pomp&Co Cream, jest to wodna pomada, dobrze się sprawdza na krótszych włosach, bardzo ładnie pachnie i nie tworzy skorupy. Dobry produkt do luźnych fryzur, do zaczesów może być za słaby.

Mam również Pomp&Co Pomade, to również wodniak ale o mocniejszym chwycie i większym połysku. Jeżeli ktoś lubi bardziej klasyczne fryzury to ten produkt wydaje się lepszy od kremu.

Z woskami jest tak, że ciężko zmyć zarówno z włosów ale i z rąk.



Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.