Skocz do zawartości

Męska fryzura


matrix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego produktu: http://facetaria.pl/menu-clay-glinka-modelujaca-efekt-matujacy-menu-100ml-p-175.html

lub polecić podobny, lepszy?

 

Potrzebuję środka do stylizacji średniej długości, dość gęstych włosów. Chciałbym unikąć efektu połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić http://peteandpedro.co.uk/product/clay/  najlepszy produkt jaki używałem. Będziesz zadowolony. Ta firma ma też bardzo dobrą odżywkę po myciu włosów.

 

Dzięki. To jest produkt zalecany dla włosów cienkich. Ja mam włosy dość gęste, a nawet bardzo gęste i nie chciałbym już zwiększać ich objętości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z By Vilain? planuję zamówić, tylko czy jego jakość rzeczywiście przebija inne, biorąc pod uwagę 3 x mniejszą ilość niż odpowiedniki?

 

Jeśli ktoś się zastanawiał nad zakupem By Vilain - zamówiłem i już do mnie dotarł (wersja Dynamite) - bardzo fajnie się układa średniej długości włosy, trzyma mocno, struktura jest "piaszczysta" i przede wszystkim nadaje włosom matowy wygląd. Tu wizualizacja układania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wątek i zdaje się, że nikt jeszcze o tym nie wspominał.

Podczas ostatniego strzyżenia Pani Fryzjerka zaproponowała mi przycięcie włosów trymerem wzdłuż linii przedziałku. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ale ostatecznie dałem się namówić i dołączyłem do grona "panów, którzy chwalą sobie to rozwiązanie" :)
Przedziałek jest jak zabetonowany, zawsze w tym samym miejscu. Włosy idealnie się układają - gorąco polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Ja ostatnio testowałem Uppercut Deluxe Pomade i Imperial Barber Products Classic Pomade. Obie mogę z czystym sercem polecić. Druga z pomad zapewnia najlepszy "hold" ze wszystkich specyfików jakie używałem. Uppercut trzyma trochę gorzej (ale wciąż w pełni satysfakcjonująco), ale nadrabia genialnym zapachem. Obie nie obciążają zbyt mocno włosów i bardzo łatwo się zmywają. Po tych doświadczeniach nie mam zamiaru wracać do niczego co można kupić w Rossmanie, po prostu nie ma porównania. Planuję jeszcze przetestować American Crew Pomade - ktoś ma jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blekit.Używałem różnych pomad: Uppercut, Baxter of California, Bluebeards revenge i miałem zamiar wypróbować American Crew, jednak przez pomyłkę zamówiłem American Crew Forming Cream i od tej pory używam tylko tego produktu. Nic lepiej nie trzyma mojej fryzury (dł włosów ok 10 cm), krem nadaje lekki połysk i pogrubia, nie zlepia i nie obciaża włosów, nie powoduje że są sztywne jak po pomadzie, bardzo łatwo się zmywa i starcza naprawdę na długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.