Skocz do zawartości

Męska fryzura


matrix

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie nie nalezy zapominac o normalnej, codziennej higienie, ale to chyba oczywiste. Ja swoich dzinsow nie piorę chyba od momentu zakupu X czasu temu i wcale nie posiadaja nieprzyjemnego zapachu, wpływ moze miec to, ze nie nosze ich nonstop codziennie.

Gratuluję Panu bycia brudasem :lol: Nawet jak się Pan myje codziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie nalezy zapominac o normalnej, codziennej higienie, ale to chyba oczywiste. Ja swoich dzinsow nie piorę chyba od momentu zakupu X czasu temu i wcale nie posiadaja nieprzyjemnego zapachu, wpływ moze miec to, ze nie nosze ich nonstop codziennie.

Gratuluję Panu bycia brudasem :lol: Nawet jak się Pan myje codziennie...

Przesadzasz. Nie ma nic przyjemniejszego niż stojące przy łóżku skarpetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstość mycia włosów nie ma wpływu na ich przetłuszczanie. Duże znaczenie ma właściwy szampon i odpowiedni sposób mycia. Codzienne używanie na przykład suszarki może powodować szybsze przetłuszczanie i niszczenie włosów.

Geny, Panowie, geny!

Jednym przetłuszczają się szybciej, innym mniej. Dyskusja o częstotliwości mycia włosów w celu poszukiwania optymalnego rozwiązania oscyluje w okolicach absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zgadzam się, wchodzi się z myślą o lekkiej korekcie przedziałka, wychodzi w nowym garniturze i jeszcze z paroma dodatkami.

Pocztówka z przeszłości:

Pracownia (a raczej to co z niej zostało, projekt Henry van der Velde, salon mistrza Haby, fryzjera Jego Cesarskiej Głowy, onegdaj w Berlinie:

http://www.museen-sh.de/ml/einzBild600_Copyright.php?bild=../eingabe/bilder/data/600/1001563/Pk296.jpg&titel=FRISEURMUSEUM%20IN%20BERLIN&copyright=Fris%F6rmuseum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do męskiej "fryzury" zaliczyłbym także zarost na twarzy. Mam przyjemność nosić takowy od blisko ośmiu miesięcy i czuję się znakomicie. Jedyny kłopot, przynajmniej na początku, to pielęgnacja. Nigdy wcześniej nie miałem takiego zarostu (pełna broda + wąsy) więc gdy włosy rozrosły się we wszystkich możliwych kierunkach (broda) i zaczęły zasłaniać usta (wąsy) tak, że przypominałem Rumcajsa, postanowiłem wybrać się do fryzjera męskiego (dużo za późno - mea culpa).

Ciekawy jestem czego obecnie uczą w szkołach fryzjerskich?

Kiedy już zjawiłem się na miejscu i poprosiłem o przystrzyżenie i wyrównanie brody oraz trymowanie wąsów spotkałem się z pytaniem: "Czyli co?"

Następnym razem skorzystam z rad Forumowiczów i udam się pod adresy, które wskazali we wcześniejszych postach.

Zakład fryzjerski powyżej - prima sort. Nie spodziewam się, abym tam natrafił na podobne kłopoty. Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak naprawdę możesz osiągnąć pożądany efekt, nawet używając zwykłego żelu do włosów -

- ważne by stosować go z umiarem; wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby utrwalić fryzurę...

Są też oczywiście produkty dedykowane mężczyznom, dające lepsze efekty niż zwykły żel.

Z czystym sumieniem mogę polecić te dwa:

1. http://lokikoki.pl/product-pol-1870-FOR ... vines.html

2. http://www.wella.com/pl-PL/sp-men.aspx# ... escription

Używałem/używam i jestem bardzo zadowolony - oba powyższe produkty są bardzo wydajne, jeśli stosuje się je prawidłowo (tubka Davinesa wystarcza mi średnio na 1,5 roku - właśnie zużywam trzecią :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nawet nie tak dawno zbliżoną prezentował 4inHand. Kilka miesięcy temu, poruszałem też wątek odnośnie nazewnictwa, jak ją bowiem po naszemu zwać? undercut jest najpowszechniejszym angielskim odpowiednikiem, choć są też inne ;)

Może być dobra, ale najpierw trzeba mieć dobrego fryzjera, bo inaczej:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.