Skocz do zawartości

Męska fryzura


matrix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Jaką fryzurę polecacie dla kogoś, o gęstych i sztywnych włosach?

Też takie mam. Najlepiej półdługie z przedziałkiem. Włosy wstedy tak nie sterczą.

Mógłbyś zobrazować jakimś zdjęciem ? Ja mam identyczny koszmar na głowie. Summa summarum poddałem się i noszę dłuższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też ostatnio oglądam "Zakazane imperium" i też nawet zwróciłem uwagę na tą fryzurę, ja dążę do czegoś podobnego, ale z mniej wygolonymi bokami, w ten deseń:

Dołączona grafika

Widzę, że większości osób podoba się fryzura zwana undercut. Macie jakieś sugestie jakiego produktu używać do zaczesywania włosów w ten sposób? żel + woda? brylantyna? proszę o sugestie;)

http://cs1.fashionising.com/media/hair- ... ceding.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza jest pomada od Schwarzkopf, ale jej już niestety nie widze w sklepach. Na drugim miejscu stawiam brylantyne Joanna. Jeśli ktoś nie lubi efektu "tłustych włosów" to najlepszy będzie chyba lakier do włosów (Wella, Taft). Oczywiście mówie tu o produktach ze zwykłych polskich sklepów. Mało kogo stać na produkty typu Crew, Murray's czy Brylcreem. Z jeśli chodzi o fryzury to mam troche doświadczenia. Od 4 lat kilka razy zmieniałem fryzure (a'la Beatels, a'la Elvis, a'la mafioso, teraz bawie się przedziałkami).

P.S.: Na włosy długości jakiej miał Cary Grant (np. w North by Northwest) dobrze sprawdzi też się pianka. Włosy z wszystkich stron lekko zwilżamy wodą i nakładamy pianke, układamy włosy jak nam się podoba i czekamy aż wyschną (u mnie ok. minuty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

U nas możecie nie tylko kupić najlepszej jakości ubranie, ale także skorzystać z usług fryzjera . :D

 

http://www.harvieandhudson.com/content/Information/About_Us/Lime_St_Barbers

 

 

Our new store on London’s Lime Street near the busy Leadenhall Market area is an all-round gentleman's haven. Not only is the customer able to buy the finest clothing available, but the shop also boasts a men’s barber.

Price list

  • Dry Cut£19.50
  • Wash & Cut£23.00
  • Clipper Cut (1 grade)£10.50
  • Clipper Cut (2+ grades)£13.50
  • Facial Grooming£10.00

Opening times

  • Monday - Friday9:00am - 6:00pm
  • SaturdayClosed
  • SundayClosed

Store address

12/13 Lime Street, City of London, EC3M 7AA

Phone 0207 283 1911

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.